Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Spanyol tánc táncolása esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spanyol tánc táncolása esküvőn úgy, hogy nem vagyunk táncosok? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Férjem vetette fel, mivel én anyanyelvi szinten beszélek spanyolul és imádom a kultúrájukat, de nem vagyok spanyol. De nem tudom, mennyire jó ötlet ez, mert ezekhez a táncokhoz kell egyfajta temperamentum és soha nem tanultunk táncolni. És 35 felett vagyunk már.

Mi a véleményetek?



2018. márc. 13. 18:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ilyen nyitótáncfélére gondoltunk. Bocsi, véletlen írtam férjemnek, még csak a vőlegényem, de már annak tekintem ;)
2018. márc. 13. 18:40
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem jó ötlet. Szerintem kedveskedni akár csak vele.

31/f

2018. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Menjetek el egy tancorara. Ha bejön és nem érzitek túl nehéznek, akkor csináljátok.
2018. márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem ezek mindig olyan kellemetlenek, plane amit ilyen extrabbnak szannak.
2018. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Paso doble? vagy milyen tánca gondoltatok? Viszont így, hogy egyikőtök sem tanult táncolni biztosan nem lesz könnyű vagy lenne könnyű betanulni. Először inkább menjetek el táncórára, hogy kiprobáljátok magatokat ebben, aztán ha bejön és úgy érzitek menne nektek, akkor esetleg bevállalhatjátok.
2018. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Diavolino44 ***** válasza:
75%
Nem jo otlete. Nekem a hugomek eskuvojen volt tanc de inkabb ilyen vicces jellegu. Olyasmit be lehet tanulni, 6-7 het alatt. Egy spanyol tanchoz, hogy jol is nezzen ki ( s ez meg mindig messze van a versenytanctol) egy kozepesen tehetseges lanynak 6 honap, egy kozepesen tehetseges fiunak 1 ev.
2018. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Csak nehogy bohózatba illő jelenetté fajuljon a tinci-tánci. Helyetekbe ezt kihagynám...
2018. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát ha nincs a "véretekben" a tánc, inkább tekintsetek el tőle, szerintem.
2018. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem...
2018. márc. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha van kedvetek, nyugodtan megpróbálhattok megtanulni egy spanyol jellegű(!) táncot. De csak, ha kedvetek van hozzá: ha a magatok örömére teszitek.

Én és a férjem szintén tanultunk táncot az esküvőnkre, bár mi keringő-rumba mixet, előtte soha nem táncoltunk és mi is túl voltunk a 35-ön már. Mi imádtuk, azt leszámítva, hogy a cipőm sarka megcsúszott a padlón közben, jól is sikerült és a későbbiekre is adott egyfajta magabiztosságot tánc terén, amikor olyan összejövetelen voltunk, hogy nem csak "lötyögni" tudunk. :) Szóval én a helyedben biztos bevállalnám. Ha találtok egy jó tánctanárt és elmentek próbaképpen egy-két órára, akkor fel tudjátok mérni, hogy mennyire jó ötlet valójában, mennyire tudjátok keresztülvinni a rendelkezésre álló idő alatt. Mi például szerettünk volna még egy meglepetéstánc cha-chát is tanulni, de sajnos már nem volt rá elég időnk. De talán egyszer még bepótoljuk, valami évfordulóra.

Jó buli a tánctanulás, ha annak fogjátok fel, ne féljetek belevágni. És semmi sem kötelező ezen a téren, csak amit mindketten szeretnétek. ;) Jó tánctanár fog tudni csinálni nektek olyan koreográfiát, ami nem túl bonyolult, és vannak benne spanyolos elemek, szerintem az ilyesmi teljességgel vállalható.

2018. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!