Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Spanyol tánc táncolása esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spanyol tánc táncolása esküvőn úgy, hogy nem vagyunk táncosok? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

Férjem vetette fel, mivel én anyanyelvi szinten beszélek spanyolul és imádom a kultúrájukat, de nem vagyok spanyol. De nem tudom, mennyire jó ötlet ez, mert ezekhez a táncokhoz kell egyfajta temperamentum és soha nem tanultunk táncolni. És 35 felett vagyunk már.

Mi a véleményetek?



2018. márc. 13. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is borzasztó kínos a nyitótáncolás. Oké, huszonéves párocskáktól még úgy-ahogy elmegy. De amikor ilyen 40-hez közeledő embereket látok nyitótáncolni mint valami iskolás gyerekeket a karácsonyi ünnepségen... na attól rosszul vagyok. A szinte kötelező, infantilis reakciókról nem is beszélve, "jaj de ügyesek voltatok, ez a Laci egy született tehetség, te meg Katikám, olyan gyönyörű voltál"


Úgyhogy ha nem érzitek magatokat bazári majomnak akkor szerintem ne nyitótáncoljatok.

2018. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
91%

Most bohóckodni akartok, vagy az életeteket összekötni?

Szerintem nem jó ötlet, az se ha bukfencezve mentek az anyakönyvvezető elé.

2018. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!