Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvői helyszínt Budapesten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvői helyszínt Budapesten, vagy környékén, szállás lehetőséggel mondanátok?

Figyelt kérdés
Pozitív tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Olyan étterem kellene ahol a polgári szertartást is meg lehet tartani és a lagzit, nem horror áron. Tudom ez mindenkinek más. Szerintem 15 e/fő még reális kajával és itallal.
2018. márc. 14. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Csak horror áron tudok. Bocsi.
2018. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

Viccet félretéve kerüld ezt a kifejezést, értelmetlen. A reál is ár sem mérvadó. A reális azt jelenti valós. Ha én leírom, hogy esküvői menü 229.900 Ft/fő-től, akkor az reális, mert én ennyiért adom.


Gondolom úgy értetted, hogy a 15.000Ft/főbe a vacsora és az italcsomag kell, hogy beleférjen, a szállás nem. Szerintem ennyiért azért lehet találni. Példának okáért ott van mindjárt a Gellért Hotel ( [link] szállás nélkül szerintem itt is kijöttök ennyiből, de húszezer alatt biztosan (régebben voltak árak az oldalukon, most nem találtam).

2018. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hűha, tudtam hogy mindenbe bele lehet kötni és szokás is ezen az oldalon, de ez még engem is meglepett. Nekem is nemrég volt az esküvőm de nem errefelé. Most tesómnak lesz de nem tudom milyen jó helyek vannak errefelé (kérlek ne köss bele hogy kinek mi a jó 😀) Nálunk 13e /fő volt a kaja és a korlátlan ital. Soha senki nem használja azt a kifejezést, hogy irreális ár igaz? Nyilván amúgy igen úgy értettem hogy 15 e /fő elfogadható számomra. És a szállás is jó lenne ha én 20/fő/ éjszaka lenne. Nálunk pl.kapott a násznép kedvezményt. Talán tud valaki hasonló helyet.
2018. márc. 14. 19:41
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem 20/fő/éjszaka lenne. És igen, a 15—öt szállás nélkül gondoltam.
2018. márc. 14. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
A "horror ár" kifejezésre ugranak a szolgáltatók, mert az Ő munkájuk/termékük ellenértékét degradálja. Tudom, hogy a hazai piac viszonylag árérzékeny, de azt is tudom, hogy az esküvői szolgáltatások árai messze kis hazánkban a legolcsóbbak, még Moldovánál, Romániánál is sokkal de sokkal olcsóbbak. Bizonyos csoportokban/fórumokon ebből komoly viták voltak. Nálunk egyébként 11.000 Ft/fő volt a vacsora korlátlan italcsomaggal, 2015-ben, vidéki megyeszékhelyen, de ez már akkor is kifejezetten olcsónak számított és mivel az egyetlen olyan szolgáltatás az a vendéglátás ahol számít, hogy vidék vagy Budapest, ezért az az ár amit írtál kb. azon a határon van, amiért még előfordulhat, hogy találnak, de kár horror árat és lehúzást kiáltani ha nem. A drága az valahol a duplájánál kezdődik, de közel a triplája sem tartozik a lehúzás kategóriába, csak mást adnak érte, máshol.
2018. márc. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő választ. Nem a szolgáltatók véleményére vagyok kíváncsi. Másrészt írtam, hogy Budapesten vagy környékén, tehát nem csak Budapest érdekel.
2018. márc. 14. 22:27
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Látom, az enyémnél csak relevánsabb, értékesebb és hasznosabb információkhoz jutottál, szóval megérte a nullába leverni a válaszaimat. Gratulálok! :)
2018. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Tegyél vesszőt a "kellene" és az "ahol", valamint a "tudom" és az "ez" közé. Így nem mindenki fogja érteni, mit szeretnél. Horrornyelvtan.
2018. márc. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Pont a szolgáltatók véleményére kellene adnod, mert ha elmennek évi 20-40 esküvőre, talán van tapasztalatuk, meg viszonyítási alapuk.
2018. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9# nyilván így van, de pl. egy esküvői videós a 400 ezerre se fogja azt mondani, hogy sok, hiszen rengeteg munkája van benne. Más meg lehet szintén szuper videót csinál felé ennyiért is. Ezt arra írtam, hogy az egyik válaszoló szerint a horror ár kifejezéssel ledegradálom másnak a munkáját. Én elhiszem hogy a 400 ezerben esetleg annyival több munka van de nekem az igenis horror ár. Lehet hogy egy 30 ezres menü is tök jó ár-érték arányban, de én nem szánnék rá ennyit. Ezért irtam amit írtam. De látom, ide sokan csak kötekedni járnak.
2018. márc. 19. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!