Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen fodrászt tudtok ajánlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fodrászt tudtok ajánlani a 18. kerületben, esküvőre? Az enyém tegnap mondta vissza és egy hónap múlva esküvőm van!

Figyelt kérdés
El vagyok késve, igaz? :(
2010. jún. 10. 10:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora bunkóságot egy fodrásztól! - hogy csinálhat ilyet? Sajnos nem tudok ajánlani, de ha elmeséled mi történt, biztosan szorítanak neked időt :) Sok boldogságot Nektek!
2010. jún. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok ajánlani, de ragaszkodsz a 18. kerülethez? Mert az 5.-ben tudok :) Fodrász vagyok de ilyen eszembe sem jutna, hogy lemondom! Még jó, hogy nem 1 héttel előtte tette! Sok boldogságot!
2010. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szia én a 19.ben tudok ha az megfelel neked !nekem is ő csinálta és iszonyat jó hajakat kreál most gyesen van ezért tuti hogy tud időt szakítani rád ha megkérem!
2010. jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

www.beus.hu


Szia ő fiatal és nagyon kreatív! Évek óta a fodrászom! Baba mellett dolgozik most, tehát nincs tele az előjegyzése.

2010. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kiutazik külföldre, ezért mondta le :(

Köszönöm a válaszokat!

Első válaszoló: Köszönöm!

Második válaszoló: Sajnos az 5.kerület messze van tőlem.

Harmadik válaszoló: a 19.kerületben merre van a hölgy?

Negyedik válaszoló: megnézem a hölgyet, köszönöm!

2010. jún. 10. 10:41
 6/12 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 héttel előtte mondta le, azt hittem hogy kész. Soha semmikor nem sikerült fodrászhoz eljutnom pl. ballagási képeknél, mert túl későn kerestem, már bepánikoltam, hogy "jön az én formám". Aztán felhívtunk egyet, és kiderült hogy pont van szabad helye aznapra és hajlandó hajnalba felkelni- úgyhogy végül jó kis frizurkám lett.Szóval nem vagy elkésve, ezzel csak azt akarom mondani! Sok sikert!!
2010. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Bízom benne :)
2010. jún. 10. 10:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


18.kerületben lakom és van két nagyon jó fodrász.


1.Kati Fodrász-A Halomi úton Vecsés irányába

2.Zolo Sun-a Piros iskolával szemben és szerintem ott egy Sanyi nevű fickót keres.


Mindketten versenyfodrászok. Nekem a Kati Fodrászatban egy Orsi nevű lány csinálta ugyan a szalagavatós hajamat, de nagyon jó lett.


Remélem tudtam segíteni. Hol lesz egyébként az esküvő?

L/18

2010. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, elírtam Zoli Sun. Esetleg telefonszámokat majd írjak?
2010. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia 19.ker vécsey utca !ha kell tudok tel számot adni!
2010. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!