Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Örömanya ruhát Budapesten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömanya ruhát Budapesten?

Figyelt kérdés

Örömanya ruhára lenne szükségem. Interneten már nagyjából körülnéztem, de a talált üzletek közül egyik se tűnt megbízhatónak. Internetes áruházból se rendelnék szívesen, hiába vannak szép darabok. Varratáshoz is egy jó női szabóra lenne szükség.


Szóval inkább boltban vásárolnám meg személyesen a kész ruhát. Szeretnék segítséget kérni, hátha van jó tapasztalata valakinek egy budapesti üzlettel.


Az elképzelésem egy egyszerű vonalvezetésű ruha blézerrel. Vagy egy lágy esésű, térdig érő ruha, ha ez segít valamennyit.



#ruha #örömanya #örömanya ruha
2018. márc. 18. 01:46
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jobban jarsz, ha veszel egy kisestelyit vagy csinos ruhat es egy blezert barhol. Ne kifejezetten oromanya ruhat keress.

Nem regen neztem korul baratnom anyukajanak, es az erre szakosdott helyek tele voltak divatbol 20 eve kiment ruhakbol, hogy majd a kozepkoru holgyeknek jo lesz. Ne alkudj meg.

Nem tudom, milyen az alkatod, de keress egy egyszeru, elegans darabot ne sotet, de ne is nagyon vilagos szinben, es egy karcsusitott blezert. Bar en ezt hanyagolnam.


Inkabb a lagyesesu, terdig ero ruha lesz a nyero.


Sok boldigsagot kivanok!

2018. márc. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Anyukám örömanya ruháját itt vettünk, nagyon meg volt elégedve:


[link]


Kalapot természetesen nem kötelező venni ;)

2018. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!