Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül egy 20 fős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül egy 20 fős esküvőnél az italfogyasztás?

Figyelt kérdés
Az érdekelne ha nem tudjuk előre megvenni az italokat hanem a vendéglátóhelyen fizetjük ki akkor kb mennyibe jönne ki csak az ital?
2010. jún. 10. 15:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
18:08-nak: ismerőstől vettük baráti áron, nem idén.
2010. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

az más tészta jól jártatok akkor:)

kérdezőnek meg..első vagyok amugy..

figyu,össze kell rini,mit akarsz italnak..

tehát mondjuk ami szerintem szokott lenni lagzikon mindenféleképpen az a pálinka,sör,bor,valami édes mondjuk cherry garrone a csajoknak,meg vmi likőr esetleg ha akartok,egyébb rövid italok..

ha nyáron melegben lesz a lagzi akkor sok hideg üccsi fog fogyni...azaz sztem 20 főre minimum 12 dobozos rostos üdítő,vagy 15 ásványviz(savas és mentes is legyen benne) cola,fanta meg amit szeretnétek...de mondjuk egy 2 literes cola elég 2 főre...így 10 üveg jönne ki colábol mondjuk...de inkább több legyen mint kevesebb..úgyhogy a helyetekben 15 18 20 üveggel vennék...egy egy fanta citrom,narancs,málna a változatosság kedvéért...figyeld a tesco,auchan meg a többi akcióit,egy üveg ásványvizet már 80 forintért meg tudsz venni akár...cola meg minimum 250 egy üveggel..így számolj...de ajánlom a googlet,keress italnagykereket,nézd meg az árlistájukat,hátha jobban jönnél ki,minthogy rácuppanj a tescos meg auchanos áruházas akciokra...

2010. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly aug-ban volt, 22-en voltunk. A kajára fizettünk 40-et, az ital fogyasztásra 70-et. a legdrágább tétel nem a szesz volt, hanem a kis üveges ásványvíz, amit (lévén 30 °C meleg), számolatlanul döntöttünk magunkba. Egyébként mi a vacsora után (kb. 10-kor) otthagytuk az éttermet, és hazamentünk anyósomékhoz, ott aztán hajnalig mulattunk, lényegesen olcsóbban, és sokkal felszabadultabban :-) Remélem, segítettem, vagy legalább volt valami tanulság.
2010. jún. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi max. 30főre számítunk az esküvőnkre. Először mi is étteremben szerettük volna rendezni, de kiszámoltuk, hogy az ital többe kerülne mint az étel.

Nálunk ilyen árban lesznek az italok:

Egy pincészettől veszünk:

-10liter száraz fehér bor (300Ft/liter)

-10liter félédes vörös bor (300Ft/liter)

Sör 2500Ft/karton, 5 kartonnal (24db x 3dl; ez praktikus mert sokszor jártunk úgy, hogy a fél literest megkezdve otthagyták és önthettük ki.)

Pálinka háztól: 2liter 5000Ft

Az üdítők átlagosan 200Ft/literbe fognak kerülni (akciós termékeket veszünk, így a márkásabb üdítők sem drágák)

Egy étteremben 1dl bor kerül MINIMUM 300Ft-ba. A legolcsóbb sör pedig 250Ft-ba. Az üdítők pedig 200Ft/dl-től kezdődnek.

Remélem tudtam segíteni!

2010. jún. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Utlsó válaszadónak!

Nagyon nagy segítség köszönöm! Az lenne a kérdésem ha nem étteremben lesztek akkor hol?

2010. jún. 12. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!