Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ennyi ital elegendő lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi ital elegendő lenne a lagzira? Nálatok mennyi fogyott?

Figyelt kérdés

Kb. 90főre terítünk,ebből kb. 8 gyerek.

A többiek elég vegyes korosztály. Tudom mindenhol más fogy legjobban,a mennyiségtől félek,hogy elég legyen.

A vőfély írta ezt össze. Szerintetek?

Üdítő

48 pepsi

50 fanta

30 mirinda

6 fanta bodza

10 sprite

36 l rostos

Nem sok ez 100 emberre?


Sör

400 db vegyesen. Nem sok ez 100 emberre?


Tömény

3 cherry

5 Angelli likőr

3 jager 1l

3 hubertus 1l

2 unicum 1l

1 unicum next 1l

1 unicum szilva 1l

3 zsugor ásványvíz

10l pálinka


Nem sok ez egy kicsit?


2018. márc. 21. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A tömény szerintem elég.

Az üdítő sose baj, ha sok van, a kisebbek/terhesek/sofőrök úgyis azt isszák.

A sört sokallom picit, de attól függ mennyi az alkesz. :)

2018. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Bízz meg a vőfyben, biztosan látott már ezt-azt.... :) Ha több ital van, mégvmindig jobb, mintha nem lenne elegendő. Ami marad a sörből pl. oda lehet búcsúzáskor sütikkel, ételekkel adni ajándékba.
2018. márc. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Ez biztos eleg lesz.

Nyari hosegben, egy hajnalig tarto lagzin fogyhat sok sor, es kellemetlen, ha kifogy.

Bor nem lesz? Nem mindenki szereti a sort.

En a sor egyreszet borra cserelnem.


Fejenkent bo 4 sor es kb 2 dl tomeny....

Tarsasag fuggo. Te ismered a vendegeket, te tudod, mekkora bulit szerveztek.

A vofelynek valszeg van tapasztalata, en hallgatnek ra. Inkabb tobb legyen, mint elfogyjon.

Nem hinnem, hogy par karton sor ingatja meg a lakodalmi budzset.

2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
A sör sztem is sok. Nálunk a tömény nagyon fogyott. Leginkább a keserű. Az alkoholmentes sört se felejtsetek el, mert nalunk kimaradt es konkrétan volt, aki megsértődött, hogy ra nem gondoltunk.
2018. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
És tényleg a bor kimaradt.
2018. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nápatok milyen tömények voltak?? :)
2018. márc. 21. 13:55
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 3 zsugor víz nagyon kevés nyáron. Több lagzival is volt már gondunk a víz hiányával. A sok táncolástól, a nagy melegben eleve több folyadékot kíván az ember és a cukros üdítő nem oltja igazán.


A mi esküvőnkön is a tömény fogyott nagyon,főleg unicum, jäger, pálesz.

2018. márc. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
A lányoknak likörök, amúgy házi, keserű, vodka, konyak. Vodka nem nagyon fogyott, keserű nagyon. A lányok is inkább a keményebb piákat itták.
2018. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem sok egyaltalan, kiveve ha azt akarjatok hogy jozanon untkozzon mindenki vegig.
2018. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk szerintem ahhoz, hogy ne unatkozzon, nem muszáj piálni feltétlenül, de ez csak az én véleményem.

Ahol én voltam lagziban, a bevett szokás az volt (több helyen is), hogy kihoztak két kör töményet (tálcán végigkínálták a társaságot, kétszer egymás után, volt rajta kb. 4 féle, mondjuk pálinka, vodka, konyak, és valami likőr féle, tán bonbonmeggy). Ezután pedig ki volt rakva korlátlan fogyasztásra az asztalokra kb. fél-egy méterenként egy-egy kerek tálcára pár üveg sör, ásványvíz, szénsavas üdítő, két kancsó bor, vörös és fehér. Minden hideg volt, mert ahogy fogyott, úgy töltötték fel a pincérek.

Nagyon jó volt, mindig volt hideg üdítő, sör, bor, tánc után rávetettük magunkat, aztán újra tánc. De én ott részeg embert nem láttam.

2018. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!