Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik opciót választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik opciót választanád?

Figyelt kérdés

Ha megtalálnád a számodra tökéletes esküvőhelyszínt, de létszámkorlát lenne (min. x fő) akkor...


a) változtatnál a létszámon (kb plusz 1/3 a vendéglétszámhoz) vagy

b) keresnél másik helyszínt?


2018. márc. 22. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ, tudom-e úgy bővíteni a vendéglistát, hogy megmaradjanak a jó érzéseim vele kapcsolatban. Hagytatok ki olyanokat a listáról, akiket szerettetek volna hogy jöjjön, de a költségvetést kisebbre terveztétek? Nekem valószínűleg lennének ilyen emberek, így nem esne nehezemre őket is akkor meginvitálni (persze ha mégis valamiért van rá anyagi keret).

De ha nem tudtok bővíteni vagy mert már mindenkit meghívtatok, aki fontos, vagy nem tudjátok anyagilag vállalni a nagyobb létszámot, akkor vagy a helyszínnel próbálnék eszerint egyezkedni, vagy megérteném, hogy az mégse a tökéletes helyszín.

2018. márc. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

5-ös: nyilván egy előre lefixált létszámra számolják ki az árat és semmi nem történik ha valaki nem megy el, attól még ugyanúgy ki kell fizetni az előre lebeszélt x főre az árat...


a mi esetünkben +20 főről lenne szó, össze tudunk hozni ennyi embert és nyilván nem olyanok lennének akiket nem kedvelünk és nem akarunk az esküvőnkön látni

csak az eredeti elképzelés az volt, hogy kevesebben leszünk

2018. márc. 23. 17:47
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Én nem növelném a létszámot, mert nyilván volt oka az eredeti névsornak és a tökéletes helyszínnek az is része, hogy nem kell miatta más részleteket átszervezni.
2018. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Én nem növelném. Eleve max. 25 főt szeretnénk, és nem az anyagiak miatt, tényleg. Hanem mert ilyen meghitt, bensőségeset szeretnénk azokkal, akik tényleg közel állnak hozzánk.

Én másik helyszínt keresnék.

2018. márc. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Jómagam semmiképp sem bővíteném a létszámot. Ha valakit/valakiket első blikkre nem hívtam meg, mert valamiért úgy gondoltam, hogy nélkülük is tökéletesen meg tudom ünnepelni ezt a napot, nem hiányoznának, akkor nem fogom elhívni őket "tartaléknak"( lássuk be ez esetben kelléknek, akkor is, ha kedvelem őket) pusztán azért, mert az álomhelyszín ezt megkívánja.
2018. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

Bővítsd a létszámot (40-ről 60-ra, ha jól értem). Jól le leszek pontozva, de ezek a manapság a válaszokból is láthatóan oly divatos mini lagzikák szerintem elég bénák, nem méltóak egy esküvőhöz, a buli is vagy szar vagy nem létező szokott lenni rajtuk. 60 fő viszont már egész jó.


ja és nem fog többe kerülni, mivel az a +20 fő ugyanúgy hoz nászajándékot, kb 400 ezerre számíthatsz tőlük, így számolj. Ha van akár további 40 ember is, akit szívesen meghívnátok, de a pénz miatt nem meritek, ugyanez a tanácsom. 15-20e/fő nászajándékkal lehet számolni. A kaja, pia árát mindenkitől meg fogjátok kapni, azon kár spúroskodni. Sok boldogságot kívánok nektek!

2018. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Kései Sirató ***** válasza:
27%
Keresnék egy másik helyszínt. Ezen a bizonyos szuper, de kicsi helyszínen majd egyszer szülinapot tartanék, de esküvőt kevesebb emberrel semmiképp.
2018. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Létszámon változtatnék, ha nem dupla annyian kell lennünk, és emiatt nem idegeneket kell meghívnom, hanem számomra/számunkra fontos embereket. Plusz 20 ember szerintem vállalható, ha tényleg olyan a helyszín, mint amit megálmodtunk :)


És amúgy van sok hely ahol van minimum létszám igen, valószínűleg, mert folyamatosan van jelentkező, és természetesen 100 embert szívesebben látnak ott, mint 10-t. Ők ebből élnek meg, emiatt nem kell elítélni.

2018. ápr. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!