Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik opciót választanád?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik opciót választanád?

Figyelt kérdés

Ha megtalálnád a számodra tökéletes esküvőhelyszínt, de létszámkorlát lenne (min. x fő) akkor...


a) változtatnál a létszámon (kb plusz 1/3 a vendéglétszámhoz) vagy

b) keresnél másik helyszínt?


2018. márc. 22. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Ez nyilván függ attól is, hogy mennyi embert szeretnétek meghívni és mekkora esküvőt szeretnétek.

Le lehet azt csökkenteni úgy, hogy a számotokra tényleg fontos embereket hívjátok csak meg, viszont ha senkit sem szeretnétek kihagyni esetleg ezzel megbántani, akkor új helysznít kéne keresni.

2018. márc. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Az attol fugg, kik vannak a meghivandok kozott eredetileg. Ha sok alig latott rokon, ismeros, akkor csokkentenem a letszamot.


En egyebkent is az igazan fontosakat hivnam csak meg, es inkabb a tokeletes helyszint valasztanam. Nem motival, hogy boldog boldogtalan ott legyen, hogy elmondhassam, hogy milyen sokan voltunk.

2018. márc. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem maximum létszám van, hanem MINIMUM. Nem lecsökkenteni kellene a létszámot, hanem növelni...
2018. márc. 23. 01:07
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi analfabétát, jesszus...
2018. márc. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Ha a helyszín nem passzol a létszámhoz, akkor nem tökéletes. Minimum létszám...ilyenről se hallottam még. És ha mondjuk valaki beteg lesz, és eggyel kevesebben lesztek (vagy mondjuk 4el, mert otthon marad egy család), akkor lefújják a lagzit vagy mi? Hagyjátok a csudába ezt a helyet.
2018. márc. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kis esküvőt képzeltem el magamnak, így másik helyszínt keresnék.


25N

2018. márc. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A létszámot nem növelném azért, hogy beférjek a helyszínre, szóval keresnék inkább egy másik helyszínt.
2018. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A mi helyszínünk is ilyen volt. Minimum 70 fő vagy 50.000.-terembérlet. Ha tényleg annyira tetszik akkor kérdezz rá,hogy mennyiért adná ki. Ha nagyon sok lenne vagy nemet mond akkor keress másik helyszínt.
2018. márc. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Noren1989 ***** válasza:
b, ha nincs más megoldás az a-ban kifejtett kitételre. Pl . pluszmani, vagy hasonló. Én kifejezetten szűk körben szeretném tartani, max 6 fő, ha minimum 30 lenne, bizony elgondolkoznék erőteljesen.
2018. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt biztosan nem növelném a létszámot. Nekem fontosabb az, hogy kikkel vagyok, mint hogy hol...
2018. márc. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!