Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyűrűt muszáj esküvőkor vinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt muszáj esküvőkor vinni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem állunk jól anyagilag ezért csak a 2 tanú és a párom szülei lennének ott a jeles napon.De sehogy se jött össze a gyűrűre való:(

Ha nincs gyűrűnk ne házasodjunk?Párom azt mondta neki kellemetlen hogy nem tud meg ajándékozni a gyűrűvel ezért halasszuk el?De én nem akarom mert nekem így is ugyan olyan szép lenne.Mit tegyek?

25/N


2010. jún. 12. 21:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mi nem is akartunk gyürüt (az okok nem tartoznak ide, de nem a pénz miatt) és igy tartottunk esküvöt. Az idén 22 éve, azóta is szeretjük egymást...
2010. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem muszáj gyűrű.
2010. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha felhúzod vkinek a jeggyűrűjét, az balszerencsét jelent. Vegyeteg ezüstöt, ahogy már javasolták. Az arany úgyis megy ki a divatból. És messziről azt is lehet hinni, h fehérarany... :-) Sok boldogságot!
2010. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Sztem sem muszáj,de az összetertozás jelképe.Én is vennék ezüstöt,aztán majd lecserélitek ha gondoljátok,vmelyik évfordulón.

Itt vannak szépek és nem is drágák.

[link]

Ez nem tűnik túl masszívnak,de itt még olcsóbb.

[link]

2010. jún. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
jajj utolsó nagyon köszike a linket nagyon szép amit küldtél:)az első gyűrű nagyon tetszik.De nem gáz ha ilyet veszünk?
2010. jún. 13. 21:01
 16/18 anonim ***** válasza:

Sztem nem,ha nektek tetszik.Másnak meg nincs köze hozzá,hogy ezüst v. arany.Van aki nem is venne aranyat,mert nem szereti.

És már írtam,hogy majd valamelyik évforulóra,ha gondoljátok csináltattok aranyat.

2010. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.Azért néz át a többit is,vannak még ugyanott szépek.
2010. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt gyűrűnk, tetoválásunk volt helyette. De nem volt ilyesmi, hogy kérem, húzzák fel egymás ujjára a gyűrűt, nem is hiányzott senkinek. Nekem a férjem kezdőbetűje van az ujjamra tetoválva, férjemnek pedig az én nevem kezdőbetűje.

Mi nem akartunk gyűrűt, és nem a pénz miatt.

2010. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!