Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol vegyünk az esküvőnkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vegyünk az esküvőnkre gyürüt? Mennyiért érdemes? Vélemény a linken látható gyürüről, megér ennyit, megvennéd?

Figyelt kérdés
www.karikagyurugyarto.hu/index.php?oldal=kereso&mintaszam=WSAu-158
2011. máj. 8. 16:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs. A linket külön be kell irni,mert telorol irtam be és nem ugy tette be ahogy kellett volna.:s
2011. máj. 8. 16:39
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszik :)

Mi innen rendeltünk: [link]

2011. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
ennyiért tutira nem venném meg. sokkal olcsóbban kijössz, ha nem karikagyűrű párt veszel, hanem egy boltba veszel egy sima karikát aranyból vagy fehéraranyból, egy másikban meg a párodnak. nálunk Pécsett az üzletekben az arany grammja 5600Ft kb., a karikagyűrűé 9400...pedig ugyan az van benn...az árusok a bőrt is lehúzzák rólad, ha tudják, hogy esküvőre kell...
2011. máj. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Ez a mi gyűrűnk:


[link]

,élőben sokkal szebb,bár mi mintadarab alapján választottunk és próbáltunk is,úgy azért könnyebb,mi pápán vettük a kettőt 65ezerért,és 1hét alatt elkészültek.

2011. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és a linkeket.szép a gyürüről a kép.a páromnak megmutattam,neki is tetszett.a készittetés nem rossz ötlet,én is gondoltam rà,hajnalban álmodtam vmi hülyeséget,abban volt egy elképzelésem milyen lenne jó.ha sikerül lerajzolom,mert láttam rajz alapján is készitenek.

Az árát én is sokallom,ha olcsobban készitenék el,akkor azt venném meg!

2011. máj. 8. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!