Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az eskuvoi datummal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az eskuvoi datummal?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha van egy konkret elkepzelesem a datummal kapcsolatban de az elkovetkezendo 6 evben nem esik szombati napra?! Tudom, hogy a vendegek miatt fontos de mi van ha hetkoznapra esne? Volt mar valakivel hasonlo? Ugyis joval elotte megtudjak es arra csak szabadda tudjak magukat tenni vagy ilyenbe inkabb ne is gondolkozzak?
2018. máj. 11. 22:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Wow, mi olyan fontos oka lehet a dolognak?

Oké, hogy az esküvő egy nap, de gondolom este lenne valami más is és nem mindenki akarna hullafáradtan beesni a munkahelyére. Szóval, minimum 2 nap. De, sajnos a hazai körülmények között sokan nem akkora tudnak kivenni szabadnapot, amikorra épp akarnak, hanem amikorra kapnak.

2018. máj. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Csak azert, mert majus 11-en jottunk ossze, majus 11-en kerte meg a kezem es mind a ketten szeretnenk majus 11-en osszehazasodni. Igen eppen emiatt kerdeztem amit irtal. Viszont, ha kb 3-4 honappal elobb kikuldjuk a meghivokat es mar akkor szolnak csak elengedik oket 2 napra...remelem. De ez csak egy kerdes, termeszetesen nem mindenaron csak az olyan kulonleges lenne.
2018. máj. 11. 23:11
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyétek az másik napra. Vagy várjátok ki, amíg megfelelő napra esik. Az én esetemben ez a probléma sajnos egyszerűen megoldódott. Az esküvőt jövőre terveztük, mert akkor esett volna május 10 péntekre (ezen a napok jöttünk össze 2013-ban). De tavaly szakított...
2018. máj. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat es nagyon sajnalom!!
2018. máj. 11. 23:21
 5/24 anonim ***** válasza:
83%

Mi lenne benne a különleges? AZÉRT kérte meg aznap a kezed, MERT évfordulótok volt, nincs itt semmi mágikus egybeesés. Ha május 29-én jöttetek volna össze, akkor május 29-én kérte volna meg a kezed.


Ha csak nem vagy nagyon közeli rokon, én egész biztosan még fél nap szabadságot se vennék ki miattad.

2018. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se építs arra, hogy "de hónapokkal előre kiküldjük a meghívót és akkor tudják úgy kérni". Nagyon sok embernek olyan a munkahelye, hogy örül, hogy egyáltalán megkapja a szabadságát valamikor, nem hogy még válogathasson, hogy mikor.
2018. máj. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
őőő, 2019-ben május 11 az éppenséggel szombat...
2018. máj. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de a lanykeres tegnap volt. Beszeltunk rola es nem valoszinu, hogy egy ev alatt megsporolnank annyi penzt amibol megvalositanank a nagy napunkat, meg akkor is ha nem nagy lagzink lenne.
2018. máj. 12. 00:24
 9/24 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem engedjetek az elkepzelesbol. Igen, szep meg minden, de nem ettol lesz boldog es tartos a hazassag. Baratnomeknek is el volt tervezve, hogy majus 5-en eskuvo, akkor van ugyanis az evfordulojuk, most pont szombatra is esett, viszont megis ma, majus 12-en eskusznek, mert a majus 5 mar mindenutt le volt foglalva, etterem, ilyesmi, nem volt szabad hely.

Alternativa meg a pentek, mostanaban egyre gyakoribb a penteki eskuvo, de mas munkanapon tenyleg maceras.

2018. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, ilyen hülyeség miatt - mert ez az - senki nem fogja az értékes szabiját pazarolni, pluszban esélyes, hogy a főnökség el sem engedi őket.


Hagyjátok már ezt a dátumot, tök feleslegesen kattogtok ezen :)

2018. máj. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!