Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi legyen az eskuvoi datummal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen az eskuvoi datummal?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha van egy konkret elkepzelesem a datummal kapcsolatban de az elkovetkezendo 6 evben nem esik szombati napra?! Tudom, hogy a vendegek miatt fontos de mi van ha hetkoznapra esne? Volt mar valakivel hasonlo? Ugyis joval elotte megtudjak es arra csak szabadda tudjak magukat tenni vagy ilyenbe inkabb ne is gondolkozzak?
2018. máj. 11. 22:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tegyétek az esküvőt inkább hétvégére.Nem biztos hogy minden munkahelyen elengedik azt a napot.
2018. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Egy barátnomnek most volt május 11-én pénteken, hasonló okok miatt :D


Amúgy ahogy ti szeretnétek, úgy csináljátok.

2018. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt pontos dátum betervezve, de mindenképp májusban szerettem volna tartani. Mivel, hogy a tulipán a kedvenc virágom, ilyen csokrot szerettem volna.


Az modt nem lényeges miért, de nem lehetett. Augusztus lett végül, így természetesen ugrott a tulipán. Lett helyette nagyon szép napraforgó :)


Utólag visszagondolva, ezeken a dolgokon nem múlik az égvilágon semmi. Ahogy a házasságod sem azért lesz jó vagy rossz, hogy milyen a dátum.

2018. jún. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy minden klappol. Amúgy is azt mondják hogy lánykérés után egy éven belül szokás az esküvőt megtartani. Ezen meglepődtem hogy ennyit akartok egy napra spórolni,hogy egy év sem elég. De ha két év múlva akarjátok akkor meg lesz hétköznap és akkor azok úgyis elmennek akik fontosak akik meg jelzik,hogy bajos a hétköznap volta miatt legalább kevesebb lesz az összeg is. Én nem tudom az fontos hogy ki van ott a közelebbiken kívül? Ti tudjátok!😊 A dátumhoz szívetek joga ragaszkodni! Magatokat nézzétek ne másokat hisz ez a Ti napotok lesz! Sok boldogságot!
2018. jún. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!