Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha a menyasszony nem fodrásszal csináltatja a haját, hanem csak kiegyenesíti magának?

Figyelt kérdés
Míg mondjuk a vendégek közül sokan fodrásznál csináltatnak mindeféle hajkölteményeket?

2018. máj. 15. 22:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem a természetes dolgokat, szerintem teljesen jó.

Ha odakerülnék én se dizájntatn túl.

2018. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor mindenki nezzen befele , csak utanna kifele.
2018. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Ha normálisan néz ki, akkor nincs vele gond. Eggyel kevesebb rongyrázási alkalom.
2018. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem meg marhapörkölt.
2018. máj. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
Hát, jobb esetben csak egyszer lesz esküvő, akkor legyen már a haj is kicsit különlegesebb, ne csak úgy "lógjon'... :)
2018. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így szeretné és így érzi komfortosan magát ám legyen. Az, hogy a vendégek bezzeg fodrászhoz mennek hát na és. Nekem pl.: rövid pixie fazonú hajam van és nem csináltam vele semmi extrát esküvőre, egy picike hajdíszem volt csak.
2018. máj. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Hát, nekem feláll a szőr a hátamon ettől a mániától, hogy legyen ilyen-olyan csiricsáré konty mindenféle szarral. (Elnézést attól, akinek ez volt:))) Az egyetlen különlegesség amit hajlandó vagyok csináltatni az a hullámosítás. Egész más lesz tőle az arcom. Mondjuk alapból utálom a kontyokat és lófarkakat, maximum otthonra... :D De az emberek jó része csináltat valamit. Ez téged ne tántorítson el, nem feltétlenül néz ám ki jól az erőltetettség. Esetleg a leendő férjet is kérdezd meg burkoltan :D
2018. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 piroska és a farkas ***** válasza:
85%
Hát én speciel csak megmostam😃, smink sem volt rajtam, mivel amùgy sem " hordok"a vôlegényem telnesen boldog volt, hogy AZT látja, skit szeret, és nem egy megcsinált vkit....De ez én vagyok ,aki kontyban boldog a Nagy nap on, hajrá! Nem hiszem, h bármi azon mùlna hoszùtávon, h van- e vagy nincs .
2018. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan voltam fodrásznál, de kék ruhában mentem férjhez. És?!??!?
2018. máj. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem gondolok, ha így érzi jól magát, az ő haja.

Stílustól is függ, de teljesen jó lehet, egy sima kiengedett haj, bár nekem alapból egyenes és utálom így, biztos begöndöríteném.

Attól is függ, hogy milyen a ruha, mi van a fején (a haján kívül), mert pl. egy kalaphoz szerintem szörnyű, mikor ötlettelenül csak lóg ki alóla a haj...

2018. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!