Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, hogy ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy ha a menyasszony nem fodrásszal csináltatja a haját, hanem csak kiegyenesíti magának?

Figyelt kérdés
Míg mondjuk a vendégek közül sokan fodrásznál csináltatnak mindeféle hajkölteményeket?

2018. máj. 15. 22:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön a koszorúslányok olyan fél konty, félig leomló hullámos költeményeket csináltattak, hogy némelyik csillogott is. Emellett az én hátul felnyírt rövid hajam csak kicsit megemelve, lakkozva volt 1 darab virágos hajdísszel. Senkit nem érdekelt, hogy "kevesebb" vagy nem olyan látványos, mert más nem illett volna hozzám. Ha neked egyenes lesz és az vagy te, akkor tökéletes lesz. Lehet túlpörögni a kérdést, de nem a lakkozott lokniktól leszel boldog.
2018. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol legutóbb voltam esküvőn a menyasszony este 11 körül összefogta a haját lófarokba, hogy kényelmesen tudjon táncolni és rohangálni. Nekem szimpatikus volt, mert látszott rajta, hogy így komfortos, és hogy önmagát adja.
2018. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9%

Szívf457t kapok a nyolcvanas évek divatját majmoló szétlakkozott menyasszonyi kontyoktól és fontosnak tartom, hogy az esküvőjén úgy jelenjen meg az ember, ahogyan jól érzi magát, szóval, ha Neki így jó, akkor hajrá! A smink viszont fontos, hogy profi legyen (esküvőfotós vagyok).


Annak aki azt írta, hogy ez kevesebb alkalom a rongyrázásra: sajnállak, de tényleg. Rossz lehet Neked.

2018. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem fogom összevissza kontyoltatni, csak valami egyszerű kis copf-féleséget gondoltam ki, mert nyáron iszonyúan melegíti a nyakamat, szinte sosincs kiengedve, meg zavarna, hogy beleér a kajába, ilyesmi.
2018. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
# 13: Mi a problémád? Felfogtad egyáltalán, amit írtam?
2018. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Ég világán semmit. Akár azt is gondolhatnám,hogy a fodrász vasalta ki. Nem kötelezö fodrászhoz meg sminkeshez menni,lényeg,hogy érezd jol magad.
2018. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én esküvőmőn én magamnak vasaltam a hajam és szerintem nagyon szép, csak amikor a fotókhoz összeálltunk a közelebbi vendégekkel, pl a tanú barátnője, akiknek mindenféle bonyolult frizurája volt, akkor egy picit úgy éreztem, hogy nekem is illett volna vmit csináltatni. De tényleg ez állt jól nekem úgyhogy el is engedem a témát.
2018. máj. 17. 08:18
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha jól áll neki, és stílusban passzol a puritánabb haj a többi körítéshez, akkor teljesen oké, még ha én ennél érdekesebbet is csináltatnék magamnak.
2018. máj. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!