Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek? 1 hét múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 1 hét múlva esküvő, de a fodrász ahogy megcsinálta a hajam nem tetszik.

Figyelt kérdés
Ma voltam próbán, ott még tetszett a hajam, de ahogy haza jöttem jobban szemügyre vettem és akkor már nem tetszett. Nagyon szemét lennék ha lemondanám és keresnék másik fodrászt?
2018. jún. 13. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy lennél!

Nehogy fizess érte, ha nem tetszik. Az esküvői fotód egész életedben nézegetni fogod. Keress maat mielőbb

2018. jún. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennél!Ráadásul fizetsz éte jogod van eldönteni.


Nekem anno egy brátnőm anyukája csináltameg iskolai tablófotózáshoz a hajam...

Nem mertem megmondani neki, hogy ez nagyon gáz lett, azóta is ha előkerül a kép, rajta röhögnek. ÉS ez nem ma volt. Szóval én soha többet nem problémáznék ezen, mert azóta ezért háklis vagyok.

2018. jún. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te napod,a helyedben biztos,hogy nem vállalnék be olyan hajat ami nem tetszik.

Viszont,az nem alternatíva,hogy felhívod a fodrászt,hogy bocsi " mégse tetszik,próbaljunk másikat?".

2018. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát amit eredetileg akartam az nem lett jó, és akkor csinált másikat de az sem tetszik. Olyan mintha nem is fodrász csinálta volna, és aki látta mind csodálkozott hogy ez fodrász munkája
2018. jún. 13. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előtte nézzél körül, hogy találsz-e másikat.

Én januárban kezdtem szervezni, és augusztusi esküvőre már nagyon nehezen találtam fodrászt (Bp. agglomerációjában). Itt legalábbis elég magas lovon ülnek, hogy ITT nem találnál egy héttel előtte, abban biztos vagyok:(

2018. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én vidéki vagyok, de persze addig nem mondom vissza, amíg nem találtam másik fodrászt.
2018. jún. 13. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Ja, nyilván ő a hisztis, ha senkinek nem tetszik a frizura. A kérdést fel se kellett volna tenned, menj máshova nyugodtan, neki meg mondd azt, hogy saját magad fogod megcsinálni költségkímélés címen. De akár az igazat is megmondhatod, hogy sajnos nem egyeznek az elképzeléseitek ebben a kérdésben és mivel ez az esküvőd, fontos kérdés számodra.
2018. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ma elmegyek egy másik fodrászhoz, remélem vállal még valaki.
2018. jún. 14. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!