Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fodrász csaj....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fodrász csaj. Hogyan hívjam el randizni?

Figyelt kérdés

Tetszik a lány,még csak futólag láttam egy bevásárlóközpont fodrászüzletében,szóval nem beszéltem még vele sosem.

Egyébként is el kell mennem fodrászhoz és hozzá akarok menni és valahogy elhívni randizni.

Az a baj,hogy a hajvágás megvan rövid idő alatt és ezalatt kéne flörtölni vele és randira hívni.

Az meg hülyén nézne ki,hogy hetente járnék hozzá hajat vágatni.

Pár perc alatt hogyan alakítsak ki bizalmat és vonzalmat benne?

Egyből hívjam randira vagy gyors a tempó?



2016. ápr. 24. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd el, mert ha bejössz neki akkor úgy is el fog menni veled. Így legalább ott helyben kiderül, mint a kaparós sorsjegy.
2016. ápr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egybol randira hivod jo eselyed van hogy csak ijedtsegbol is nemet mond. Ha elesz hozza 5-6x, sokkal ismerosebb leszel neki ugy nagyobb eselyed van.
2016. ápr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
arra azért készülj fel h naponta minimum 2 ajánlatot kap. legalábbis az én fodrászom ezt mondja :D
2016. ápr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HAJlandó vagy eljönni velem randizni?
2016. ápr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A plázákban általában adnak egy kártyát, rajta az üzlet adataival meg a keresztnévvel, és mondják hozzá, hogy "Ma Zsuzsi lesz a fodrászod". Na mikor Zsuzsi levágta a hajad, elkérheted tőle a kártyára a számát. :)
2016. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!