Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kéttanús esküvőre mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéttanús esküvőre mennyire illik kiöltözni férfinek?

Figyelt kérdés
Mármint a vőlegénynek. Házasságkötőbe, szerintetek mit kéne felvennie?
2018. jún. 13. 19:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Öltönyöd csak van... Ha nincs, az már más szempontból is elég baj, mert bármennyire is legyen szegény egy ember, de 1 ünnepi gúnyája minimum, h kell lennie valakinek. Még a régi világban is ezt vallották.
2018. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Öltöny. Esküvő ha már ennyire minimál ennyit csak tudsz tenni érte.
2018. jún. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ilyen szabály. Ahogy jól esik. Nálunk férfi részről egy egyszerű vászon nadrág és ing volt. Párom nem szereti az öltönyt. Mivel kéttanús is azért lett az esküvő, mert nem szeretjük a felhajtást, egyértelmű volt, hogy azt vesz fel amiben jól érzi magát.
2018. jún. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Kéttanúsra szerintem nincsenek merev szabályok.

Barátnőm lánya szatén topban volt és farmernadrágban (nyáron). Vőlegénye farmernadrágban és egy rövid ujjú ingben.

2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A férjem felvette a diplomaosztós öltönyét, de a zakót amint lehetett le is vette. Én egy egyszerű bézs felsőben és ceruzaszoknyában voltam. Unokatesómék, ing-farmer, virágos nyári ruha.
2018. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
65%

Én farmerben mentem tanúzni, és Vodafone-os pólóban.


Ott dolgoztam, egy fél órára elkéretőztem.


Aznap tudtam meg, hogy esküvő lesz, és én leszek az egyik tanú.


A vőlegény meg előtte való nap értesült róla, hogy másnap férj lesz belőle, az asszony titokba intézte. :)

2018. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os: biztos nem rendezte meg titokban a menyasszony, mert a házassági szándékról mindkettejüknek egyidőben, egy helyen kell nyilatkozni. Aztán 30 napot várni.
2018. jún. 13. 21:27
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt sehogy sem lehet titokban intézni, mert mindkét félnek személyesen meg kell jelennie...


Mi a templomi esküvőre hívjuk a családot, barátokat, ami később lesz, mint a polgári. Ez kéttanús lesz, hétköznap délután. Vőlegény ing és egy térdnadrág, menyasszony pedig nyári ruha, valami szebb, de semmi túlöltözés, kényelmes, de csinos. 10 perc lesz az egész.

2018. jún. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mármint személyesen meg kell jelennie a házasságkötési szándék bejelentésekor, 30 nappal a házasságkötés előtt, így értettem :)
2018. jún. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
6# nagyon romantikus csak kár, hogy nem igaz.😊
2018. jún. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!