Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a velemenyetek arrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol amikor az ifju par csak penzt ker es amelle meg egy kapros sorsjegyet is?

Figyelt kérdés
Sokaknal lattam, hogy belopokent kerik a sorsjegyet, de szerintem az tok fura ha belepot kernek az eskuvore meg akkor is ha csak ilyen kis aprosagot. Viszont az otlet tetszik, hogy kernek. Szerintetek ez gaz akkor is ha nem belepokent keri az ember?
2018. jún. 17. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Semmi. Felőlem kérhetnek tárkonyosat is.
2018. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem ezt a sorsjegy dolgot az esküvőknél újabban... Szerintem gáz. Vagy legalábbis mélyen proli.
2018. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a snidlinges jobban bejön belőpőként.
2018. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Pont Áprilisban mondtam a páromnak ezt az ötletet ha bármilyen eseményt szervez mindenkinek egy kaparos sorsjegy a meghívója, s az, hogy pénzt adnának más helyett, legalább biztos nem fognak mellé nyúlni vagy több vendég ugyanazt adná vagy full felesleges lenne a számotokra..
2018. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg ötletes, nem igényel nagy befektetést, mégis esélyt adhat egy jobb életkezdésre, miért ne.
2018. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem jo ötlet,egyáltalán nem proli. Még nagy pénz is jöhet igy,kenyeret pénzért adnak,elindulni meg akár jo pénz is összejöhet,v lesz pénz egy jobb nászutra.
2018. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Az a gáz, hogy mindkettőt kér. Döntsék el, hogy menyatáncba pénz kell, vagy kaparós. De azért ne vigyük már túlzásba mégiscsak vendégeknek vannak meghívva, nem fejős tehénnek. Még bmeg belépő egy esküvőre...
2018. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
A sorsjegy várható nyeresége alacsonyabb, mint az ára. Ez azt jelenti, hogy ha elég nagy tételben vásárolsz sorsjegyet, akkor biztosan kevesebbet fogsz velük nyerni összesen, mint amennyit rájuk költöttél. Ha pénz helyett sorsjegyet kérsz, azzal csak annyit érsz el, hogy kevesebb pénzed lesz a végén, mint ha csak egyszerűen odaadták volna neked az árát.
2018. jún. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat! A tobbi okosnak inkabb nem irok semmit:)
2018. jún. 17. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen esküvő, lagzira a "belépő" a sorsjegy, meg még volt menyasszonytánc is.

Szerintem nem ciki. A pénz nem volt kimondva, hogy aggyápénzt, csak a szokásos cukiság, hogy ajándék helyett családra gyűjtünk (ez a versike meghívón), és ennyi.

2018. jún. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!