Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2019. szeptemberében házasodun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2019. szeptemberében házasodunk, a párom osztrák és a vendégek nagy része is osztrák. Nehezen találunk zenekart, tudnátok ajánlani egy kisebb (max.4 fö) zenekart, mely a külföldieknek is tetszene? Helyileg Veszprém megyében lesz a lakodalom.

Figyelt kérdés
Köszönöm és minden tapasztalat érdekel külföldi vendégekkel kapcsolatban - már ami a zenét illeti... ötletek stb. DJ-t nem szeretnénk... egy kis Magyar virtust is szeretnénk belevinni.

2018. jún. 18. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen korosztály lesz a többség?
2018. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Parov Stelar, Dj Ötzi?
2018. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb. 60 vendég fele 40 fölött, màsik fele 30 körül mint mi... :)
2018. jún. 18. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
A "magyar virtust" hagyjátok szerintem, én magyar vagyok, de a hátam feláll a mulatós "lagzizenéktől", pfááá.
2018. jún. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kb. 60 vendég fele 40 fölött, màsik fele 30 körül mint mi... :)"


Mondanám, hogy 80-as évek slágerei, azzal nem lőtök mellé. Bár a harmincasoknak lehet, hogy az már "őskövület".

2018. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem nem söt régebbi klasszikusok is kellenének... én konkrét zenekar ajànlatolnak örülnék :)
2018. jún. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!