Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Gyűrűt venni vagy csináltatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyűrűt venni vagy csináltatni?

Figyelt kérdés

Karikagyűrűt szeretnék venni vagy csináltatni, hol érdemes kezdeni? Merre induljak el?

A neten nézegettem már, de 90%-ban ami képek vannak, azok nem a gyűrű fotózva, csak digitális promo kép, ahol pedig a gyűrű van fotózva, mind gagyinak hat.

Fehér és vagy rozé aranyat keresek kisebb kövekkel.

KB. Ilyesmiket:

[link]

Van ötletetek?


Ps. Ezeket a gyűrűket itthon csak rendelésre gyártják, és elég drágák, kB. 200-250e Ft lenne a keret.



2018. jún. 28. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam ilyet az egri Tescoban, egy ékszerbolt kirakatában.
2018. jún. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, utána nézek, melyik üzlet lehet az. Eger nincs olyan messze.

Amúgy Budapest lenne a legjobb, de utazunk, ha kell :)

2018. jún. 28. 07:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ékszerboltban van hasonló. De egy sima ötvös is megcsinálja neked, olcsóbban, mint neten rendelve. Ha van olyan törtarany, amit be tudsz hozzá áldozni, akkor még olcsóbban meg tudod úszni.
2018. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi ötvössel csináltattuk,mert ami megtetszett azt nem lehetett kapni. Rendelni nem akartuk,mert egy kép nem olyan mint élőben. Mindkettőnknek volt olyan ékszer amit nem hordtunk,plusz a szülők is adtak bele. Az ötvösnek megmutattuk a képet,adott pár tippet és három hét múlva kész voltak a gyűrük.
2018. jún. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feil üzletekben nézzél körül, neten keress rá.
2018. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!