Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a teendő, ha bejelentettük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha bejelentettük a házasságkötési szándékot, de másik városban szeretnénk mégis összeházasodni?

Figyelt kérdés
Bejelentett esküvő anyakönyv vezetőnél. Úgy alakult, hogy másik városban tartanánk, valószínűleg másik időpontban. Lehetséges ez? Mi a teendő? Lemondani, aztán máshol bejelentkezni? Van valamilyen törvényi szabályozás ilyen helyzetben?

2018. júl. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
A teendő, hogy hozzámjössz feleségül.
2018. júl. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem le lehet mondani. Én még nem házasodtam, de szerintem többféle okból is befuccsolhat, visszamondhatnak egy házasságkötési szándékot. Szóval szerintem ha megdumálod velük, hogy inkább mégis áttennétek máskorra, meg máshova, akkor szerintem valszeg készségesek lesznek; őnekik nem érdekük, hogy tűzzel-vassal "márpedig akkor... És márpedig ott!!!!" Tehát ilyet szerintem nem csinálnak. Bárki megfutamodhat, vagy bármi közbejöhet.
2018. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*szal bármi váratlan közbejöhet szerintem, úgyhogy valszeg nem az elsők lennétek, akik lemondják. De én nemtom.
2018. júl. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ti lennétek az elsők akik lemomdják. Van aki az egész esküvőt lefújja, szóval biztos van rá lehetőség. A legegyszerűbb, ha odatelefonálsz és megkérdezed mi a teendő.
2018. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!