Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtaláltam álmaim ruháját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim ruháját (vagyis ruháit), DE? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

az a baj,hogy egy internetes áruházban...

ezzel 3 probléma van:

1. nem lehet felpróbálni a ruhát

2. nem tudom milyen az anyaga stb.

3. elég olcsó, és ezért gyanús nekem


az oldalon az van írva,h jó minőségű,új ruhák és a megrendeléskor le kell adni a méreteidet,befizetni egy előleget és ők 6héten belül leküldik a ruhát a méreteidre igazítva.

Ez mind szép és jó, és tényleg jó áron van a ruha, de mivan,ha magamon már nem olyan,mint a modellen a képeken? meg úgy egyáltalán...mit lehet ilyenkor tenni? ti mit tennétek?


ja és szerintetek melyik lenne a legjobb? (testalkatom átlagos,de elég alacsony vagyok--165cm, 55kg)


amugy ezek a ruhák: (az 1.tetszik talán legjobban)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2010. jún. 18. 17:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a hozzászólást-jó tanácsot. Még van időm a lagziig,úgyhogy mindenképp próbálgatok még aztán lehet találok még ennél szebbeket is :) de ezek most nagyon megfogtak.
2010. jún. 18. 19:23
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! A 3. már 99%-ban olyan, mint amilyet elképzeltem magamnak, és eddig sose láttam pont ilyet Magyarországon, csak hasonló stílusúakat...Na így legalább már lesz mit mutogatnom a varrónőnek, ha eljutok odáig...köszönöm :D

Amúgy ezeknek a netes cégeknek mindig van egy raktára is. Ha Szlovákiában élsz, még külön előnyös is: én a helyedben tuti elmennék oda, és megtapogatnám, felpróbálnám!! Azt nem mondják, hogy ha esetleg nem tetszik, visszaküldik?

2010. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Uhh... Hát 2 hete lett meg a ruhám: konkrét elképzeléssel mentem el, de ahogy felvettem a ruhát, kb. úgy néztem ki mint egy muffin vagy nem tudom, nagyon-nagyon előnytelen volt... Végül egy olyan modellt választottam, amit katalógusban soha meg sem néztem volna... Szóval szerintem ne próbálkozz próba nélkül... :)
2010. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik. Szerintem pont hogy a második az, ami felvéve már cseppet sem mutat jól. Elnyújtja a nyakvonalat és felvéve undorító csőruhának nézne ki pár fodorral. A harmadik tényleg szép, az felvéve is szép, de nekem az első a legszebb :)
2010. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
2. tetszik, de én nem rizikóznám be, tutti találsz itthon kölcsönzőben neked tetszőt.
2010. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A harmadik tetszik a legjobban, szerintem abban nem is lehet csalodni:)
2010. jún. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

attól félek én is legjobban, hogy magamon nem tetszene,nem állna jól vagy valami...

azt hiszem mégiscsak maradok a szalonoknál,kölcsönzőknél, remélem ott is találok olyat,amibe beleszeretek

2010. jún. 19. 09:25
 18/23 anonim ***** válasza:

a második csodaszép!

Szerintem is beszélj telefonon az üzlettel!

2010. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Mindhárom nagyon szép, az első tetszik nekem is leginkább, különleges. A 2.3-ból szerintem bármelyik szalonban találsz ugyanilyet vagy hasonlót, én is azt javaslom inkább nézz szét. Nem tudom Szlovákiában hogy van, de nálunk pl ha a nagyvárosból elmész 10-20 km-re egy kisebb településre ugyanazok a ruhák már fele árban vannak.
2010. jún. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a próbálgatást - tuti jó :) és tényleg úgy látod igazán mi áll jól! Ha nem is pont ezeket, de hasonló fazonúakat biztosan találsz a boltokban.
2010. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!