Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megtaláltam álmaim ruháját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim ruháját (vagyis ruháit), DE? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

az a baj,hogy egy internetes áruházban...

ezzel 3 probléma van:

1. nem lehet felpróbálni a ruhát

2. nem tudom milyen az anyaga stb.

3. elég olcsó, és ezért gyanús nekem


az oldalon az van írva,h jó minőségű,új ruhák és a megrendeléskor le kell adni a méreteidet,befizetni egy előleget és ők 6héten belül leküldik a ruhát a méreteidre igazítva.

Ez mind szép és jó, és tényleg jó áron van a ruha, de mivan,ha magamon már nem olyan,mint a modellen a képeken? meg úgy egyáltalán...mit lehet ilyenkor tenni? ti mit tennétek?


ja és szerintetek melyik lenne a legjobb? (testalkatom átlagos,de elég alacsony vagyok--165cm, 55kg)


amugy ezek a ruhák: (az 1.tetszik talán legjobban)


1. [link]


2. [link]


3. [link]


2010. jún. 18. 17:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szia én is szlovákiai vok szépek aruhak szerintem eggyeztetni kéne veluk vagy esetleg szétnézzni hátha vannak hasonló tipusu ruhák a kolcsonzokben :)))Sok sikert és sok boldogságot!!!amugy hol laksz melyik városban?faluban?
2010. jún. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

igen,a 2. és a 3. nem olyan extrém,azokhoz hasonlót biztos találok,de a az 1. nálam a favorit, és olyat sajnos eddig még nem láttam, de mindenképp körülnézek.


utolsó: Komárom mellett lakom

2010. jún. 19. 13:50
 23/23 anonim ***** válasza:
Így semmiképpen se vegyél! Én sokat próbáltam, és volt pár, ami gyönyörű volt, de felvéve meg kiábrándító! Csak próba után vegyél!
2010. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!