Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű ruhában menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű ruhában menjek férjhez?

Figyelt kérdés
Első házasság lesz,de van már 2 gyermek.Milyen színűt választanátok?
2010. jún. 18. 21:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
71%
nem tök mindegy? a lényeg, hogy szeretitek egymást!
2010. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
42%

rozsdabarnában :)


amúgy, olyan színűben, ami tetszik:) én szerintem fehérben mennék, klassszik

2010. jún. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
81%

Én fehérben mennék :) Az klasszikus és szép =)

Te nem szeretnél fehérben lenni? Ezért tetted fel a kérdést gondolom :)


Em. nekem anyukám lila ruhában ment férjhez [szintén első házasság, gyerek nélkül], szóval nyugodtan legyen olyan, amilyet szeretnél B)

2010. jún. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

[link]


szeriintem lehet fehér is egyszerű szabású: [link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


szerintem fehérben is nyugodtan férjhez mehetsz! olyan színt választasz amilyet csak akarsz az a lényeg hogy jól érezd magad benne! Sok boldogságot! Remélem tudtam segíteni!


20/L

[link]

2010. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ami neked tetszik, ne foglalkozz másokkal.
2010. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
91%

Ami neked tetszik, és ami az egyéniségedhez megfelel, ne mások miatt dönts színes ruha mellett, ha neked leginkább a fehérhez lenne kedved.

De elmondom én milyenben mennék ebben az esetben férjhez:

Nem fehér, hanem valami ekrű, pezsgőszínű, de rendes menyasszonyi ruha, vagy ami fehér, de van benne színes rész is, rengeteget ilyet linkeltem előző kérdéseknél: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__9..

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nagyon,nagyon köszönöm.Páran leszólták a fehéret,ezért tettem fel a kérdést.
2010. jún. 19. 08:22
 18/28 anonim válasza:
100%
Ha nagyon szeretnél, menj férjhez fehérben. De egy szép krémszín most nagyon divatos és talán így is illik. Egyébként egy hete ment férjhez egy volt osztálytársnőm és egy gyönyörű türkiz ruhát vett fel. Úgy volt megvarrva, mint egy menyasszonyi ruha, csak kék színben. Ehhez kék-fehér virágok a csokorban, autón, termekben, asztalokon, nagyon szép volt. Változtass hajszínt is ha van kedved, feldobja az egészet.
2010. jún. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
75%
Ne törődj vele, persze azt mondják, hogy a fehér jelképezi a tisztaságot meg a szüzességet, ezért ne vegye fel, akinek van gyereke v. idősebb stb, de akinek nincs gyereke az se 16 évesen házasodik és a 30 évesek is simán felvszik, ha fehét szeretnél nyugodtan felveheted, szerintem ez ma már egyáltalán nem fura.
2010. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
75%

én ezt nem értem. én is fehérben leszek és nálunk is van gyerek. eszembe sem jutott, hogy ne fehér legyen a ruhám.

NE FOGLALKOZZ SENKIVEL!

2010. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!