Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lehetséges-e először egy "nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e először egy "nem hivatalos" "polgári esküvőt" szervezni Magyarországon, ha a hivatalos egy hónapra rá Ausztráliában lenne?

Figyelt kérdés
Az családom nem hajlandó repülni (és egy vagyon lenne) ha meg nem Ausztráliában van a hivatalos, vízumügyi dolgok miatt nem léphetek be újra oda, és hónapokat kellene külön töltenem a páromtól, aki ausztrál állampolgár.
2007. dec. 1. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem, miert nem csinaltok templomi eskuvot ,arra a papirra semmi szukseg kint ,es a csaladod is elegedett lenne!

Van egy ismerosom aki Szerbiabol nosult,es a polgarit Magyarba, mivel Magyarorszagon fognak elni, a templomit meg szerbiaba rendeztek, igy mindket csalad elegedett!

SOK BOLDOGSAGOT NEKTEK!!

2007. dec. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk is a távolság némi problémát okozott az esküvő szervezésénél (bár csak belföldi távolságról van szó). De nálunk is a megoldás az, hogy egyik helyszínen polgári, a másik helyszínen templomi esküvő lesz. Nektek is csak ezt tudom javasolni. Tudomásom szerint nem hivatalos polgári esküvő nincs (kivéve, ha a sarki fűszeres játékból összead, de ez gondolom nem ez az álmotok), tehát -csatlakozva az előttem szólóhoz- itthon egy templomit kellene (mert az valóban nem hivatalos), ausztráliában pedig a polgári. Sok boldogságot kívánok nektek! :-)

2007. dec. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindenképp hivatalos egy polgári esküvő!Amúgy remek megoldás,amit előttem javasoltak, hogy itthon a templomi odakinn a polgári. De! ha jól tudom, a templomihoz is kell polgári. A másik kérdés, aminek utána kéne nézni szerintem, ez az, hogy miként ismerik el az államok egymás közt az esküvőket. Olvastam valamit utazási katalógusban erről, de nem akarok butaságot mondani. A többit meg családban megbeszélitek! Sok boldogságot!
2007. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!