Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki a régi karikagyűrűmet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a régi karikagyűrűmet az új karikagyűrű megvásárlásakor beszámítattni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát eléggé... Inkább add el, vegyél belőle kaját, a kajapénzből meg gyűrűt. Az eredmény ugyanaz, de mégis más.
2010. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem egyátalán nem ciki.
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem ciki! Ami elmúlt elmúlt, ez csak egy tárgy... Csak nyugodtan.
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
a párodtól is függ...
2010. jún. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem ciki!
2010. jún. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Aranyat számíttatsz be, nem karikagyűrűt. Nem ciki.
2010. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

mikor anyám másodszorra házasodott,mostohafaterom előző házasságábol származó gyűrűje maradt,csak anyámnak lett gyűrű véve...

szted tudta bárki rajtunk kivül?

ugyse hordja,minek uj...

2010. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
dehogy ciki. nehogymár átváltogasd más értékre, hogy a végén (jó sza.rul kigyere belőle) visszaváltsd pénzre... :) ha neked semmit sem számít, akkor szépen számíttasd be. okos döntés.
2010. jún. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi a péló köze van az ékszerésznek a bevitt ékszer (nem gyűrű, nem nyaklánc, nem formális ékszer, csak ékszer) történetéhez? Akárkié is lehetett, nagymamádé, mittudomén, ne kombinálj már ezen. De még ha feltételez is bármit az ékszerész, hát azért van a fantáziája, hogy működjön. Jóesély van rá, hogy csak kétszer látod őt az életben.
2010. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki. Mi is úgy vettük a miénket, hogy tört aranyat vittünk, mert abból volt elég otthon, a gyűrű meg elég drága volt. Volt a törtaranyak között olyan fülbevaló, amit még az exemtől kaptam, és a páromnak is volt ilyen. Nem éreztük gáznak. Szerintem a gyűrű sem más. Ha nem vagy babonás, akkor simán be lehet számíttatni.
2010. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!