Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Karikagyűrű vásárlás tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karikagyűrű vásárlás tényleg ilyen nehéz döntés vagy csak én vagyok ilyen problémás?

Figyelt kérdés
egyik szebb mint a másik, amiket kinéztem hasonló árban is van. de napok óta nem tudom eldönteni melyik legyen.
2010. jún. 15. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Akkor te a leendő vőlegény vagy, igaz? Ha meglepi lesz, kicsit nehéz, ha nem, akkor a párod tuti segítségedre lesz!

Sok boldogságot!

2010. jún. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is nehéz ügynek gondoltam. Főleg azért is, mert a környék összes városának összes boltját megnéztük és ez így túl sok volt egyszerre. Az is zavart engem, hogy a legtöbb helyen kiválaszthattam és várnom kellett volna rá, míg méretet készítenek belőle. Így ráadásul nem is mindegyiket tudtam megnézni rendesen a kezemen. Aztán találtunk egy olyan üzletet, hogy bár nem volt 50 féle választék, csak mondjuk 15 féle, de minden egyes méret megtalálható volt a női és a férfi darabokból is. Itt választottunk magunknak gyűrűt és nagyon meg vagyok elégedve a döntéssel. Ennek már 6 éve és azóta nem is hordom (Gyed-en vagyok, itthon nem teszem fel és el szoktam felejtkezni róla:s) de máig örülök, hogy így választottunk.
2010. jún. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csináld azt, hogy kérd meg, hogy a párod döntse el, melyik az, amelyik szerinte szedd és jobban áll. Én ha nem tudok dönteni vásárláskor (legyen az ruha, ékszer, stb.), mindig megkérem a párom, hogy válasszon ő a kettő közül, melyik illik rám.
2010. jún. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
az ara vagyok, csak egyedül keresem az igazit, mármint gyűrűt.
2010. jún. 15. 08:38
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

És mi lenne, ha megkérdeznéd a vőlegényt is? Már csak amiatt, hogy neki is kell, hogy jól álljon a kezén meg hogy ne tartsa rondának egy életen át.

Szerintem nem amiatt nehéz döntés, mert egyik szebb, mint a másik (kiveszik a megvilágítás alól, máris rondává válik a többsége, nézd csak majd meg az üzlet előtt, normális fénynél!), hanem mert közös döntést kell hozni úgy, hogy mindkettőtöknek más alakú keze van, és más gyűrű áll jól, és más gyűrű kényelmes.

2010. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak nekem lesz "szép" gyűrűm, a párom sima egyszerű gyűrűt akar és mivel én hordom azt mondta enyém az egyedüli döntés, bízik az ízlésemben.
2010. jún. 15. 09:00
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
A párok egyforma gyűrűt szoktak viselni. Másféle gyűrűd lehet ezerféle, de karikagyűrűből nem szokás különbözőt venni. Van olyan, ahol különbözik a férfi és a női annyiban, hogy a nőiben van kő, de alapvetően egyformák.
2010. jún. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A miénket a férjem elkészíttette, sima egyszerű karikagyűrű, egy kis metszés van csak díszként benne. Meglepetés volt, és nagyon örültem neki, mert én is az egyszerű karikagyűrű híve vagyok. (Szerintem egyforma karikagyűrűt szokás hordani, én nem is szeretnék a férjemétől eltérő gyűrűt)
2010. jún. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a második üzletben kiválasztottuk a gyűrűnket.Pont azért nem mentünk tovább nézelődni,mert nem akartunk úgy járni mint te.Ez is nagyon szép,nagyon tettszik mindkettőnknek,viszont ha tovább nézelődtünk volna,akkor ki tudja mennyi "tökéletest" találtunk volna.Ezér tmegvettük az első tökéletest.

Mondjuk az eladó mondta is,hogy meglepődött,hogy ilyen gyorsan kiválasztottuk(mondjuk ott voltunk legalább egy órát).

A másik,szerintem a gyűrűben pont az a szép,hogy egyforma a férjemével.Ettől kap még nagyobb hangsúlyt az a tény,hogy az szimbolizálja a házasságot,az összetartozást...

2010. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem "kérsz" akkor inkább kísérő gyűrűt egy egyszerű karikagyűrű mellé. Az olyan lenne, mint a párodé - mert tényleg egyforma szokott lenni!, és lenne, ami csak a tiéd, és díszesebb.

(Tudom ez anyagi kérdés is, de hátha megoldható.)

2010. jún. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!