Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Dresscode a lánybúcsún?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dresscode a lánybúcsún?

Figyelt kérdés

Ez mennyire jellemző? Nem arról van szó, hogy ilyen mintás pólót csináltattunk, csak ilyen bolti kitűzője lesz mindenkinek. De most kitalálta a menyasszony, hogy milyen hülyén néz ki egy olyan lánycsoport, ahol nincsenek összeöltözve, ezért öltözzön mindenki össze.

(Korábban már a szervezők között ez szóba került, abban maradtunk, hogy elég lesz az egységes kiegészítők.)


Na most, ami az én problémám... nem vagyok épp konfekció csaj, gondot jelent, csinin felöltözni. Ez az egyik, csak azért írom, mert fontos, hogy jól érezzem magam a bőrömben. Másrészt, ciki vagy sem, csóró vagyok, a ruháim nagy része több éves elhordott, cipőm meg minden szezonra egy van és kész. Nyilván nem nézek ki hajléktalannak, meg vannak elegánsabb ruháim is, szóval nem erről van szó. De mondjuk van pár olyan felsőm, amire azt mondom, hogy fel tudom venni egy ilyen alkalomra, de egyik sem passzol (színben) ahhoz, amit előírtak.

Ha nagyon akarom, fel tudok úgy öltözni, ahogy kérték, de nem fogom jól érezni magam a bőrömben, nem buliba valók az adott cuccaim.


Ettől baromi kellemetlenül érzem magam, mert én vagyok az egyetlen, aki "hisztizik" ezen a dolgon; ha semmibe veszem a megbeszélteket, nyilván az se lesz jó, hogy kilógok a sorból. Szívem szerint el se mennék, pedig kedves barátnőm a menyasszony, igyekeztem kivenni a részem a szervezésből is.

Próbáltam finoman jelezni, hogy nem biztos, hogy nekem menni fog, de arra nem nagyon reagáltak semmint. Nyilván egy csapat idegen között nem fogom felvállalni, hogy felnőtt nőként nincs arra se pénzem, hogy vegyek egy új felsőt/szoknyát erre a bulira.


Komolyan, ha még arról lenne szó, hogy koszorúslányok vagyunk, megérteném ezt a hisztit, de egy lánybúcsún? Vagy én élek burokban, és ez teljesen normális, hogy ilyenkor bármit kiejt a száján a menyasszony, azt isteni parancsként lessük és teljesítjük? Vagy én gondolkodom rosszul? Tudom, hogy ez az este nem rólam vagy a többi lányról, hanem az aráról szól, de szerintem, ha már bulizunk, fotóst hívunk, stb. akkor fontos lenne, hogy mindenki jól érezze magát...



2018. aug. 23. 17:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%

Hülye vagy? Hát hogy fogtok mutatni az instán, ha nem a legújabb trendelnek megfelelően öltöztök?


Meg ha mindenki normál ruhában van, akkor hogyan fog kiragyogni a fb képeken a menyasszony?

2018. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Pont ez benne a vicc, hogy elvileg senki nem ilyen instaliba...
2018. aug. 23. 17:49
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

nos, legalább a menyasszony az :)



btw, ha valami egyszerűt kér, akkor nem ellenkeznék a helyedben, viszont nem biztos, hogy egy leánybúcsú kedvéért nagybevásárlást tartanék.

2018. aug. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Milyen ruhát kéne felvenni? Lehet, hogy az is elég, ha mondjuk a szín azonos. Pár hete én is voltam lánybúcsún, nyolc lányból öten ugyanolyan színű felsőben jöttünk, pedig össze se beszéltünk...

De átérzem, nekem is inkább a derekam vastag a bankszámlám helyett.

2018. aug. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, nem olvastam figyelmesen, lemaradt, hogy pont a színnel van a probléma.
2018. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudsz kölcsönkérni valakitől egy megfelelő cuccot? Szerintem is felesleges ezzel vacakolni és engem is idegesítene, hogy a menyasszony minden szavát szent igeként kell lesni, de ez van. Én megpróbálnék egyszerű és fájdalommentes megoldást találni.
2018. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Igen, színben kell egyeznünk. Van adott színű cuccom, de nem elegáns/alkalmi, de még csak nem is laza bulis. Csak egy szimpla póló, amit mondjuk felkapok, ha leszaladok boltba, vagy maximum elmegyek benne dolgozni jobb híján, ha minden más a mosásban van...

Bevásárolni biztosan nem fogok, mert nincs miből.

2018. aug. 23. 18:19
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Engem nem tudnának ilyenre elcipelni.
2018. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
Adjak zsét? Egyébként, ha ilyenen behisztizik, megérdemli. Pfű de rühellem az ilyen dresscode-os, jaj de vicces játékokat kitalálós eseményeket.
2018. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Ennek csak úgy lenne értelme, ha mindenkinek van ilyen színű cucca. Milyen szinű?

Tudsz kölcsönkérni?

Esetleg nézz be egy turiba, van, ahol párszáz forintból veszel ruhát. Pl 350 a wesselnyin a creamben az emeleten lévő cuccok. De ha mást nem én kölcsönkérnék, vagy privibe elmondanám a mennyasszonynak a gondomat.

2018. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!