Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsún/legénybúcsún, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsún/legénybúcsún, , szabad'' a megcsalás? 25/L

Figyelt kérdés
Tegnap a barátommal beszélgettünk , és valahogy kikötöttünk ott hogy ilyen meg oylan búcsú és h ott minden titokban marad és hogy ilyen alapon szerinte (legalabbis amíg össze nem vesztünk így gondolta) szabad azon az estén a megcsalás...kicsit aggodalommal tölt el hogy így gondolkodott :( szerintem ez egy ritka nagy hülyeség mert majd éppen az esküvő előtt fogja valaki egymást megcsalni ... de érdekelne a véleményetek.

2013. nov. 6. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
99%
Barom eg barátod van.én otthagynám a helyedben.
2013. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
99%
Dehogyis szabad.Az ilyen ne is nősüljön.
2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%

Akkor ezek szerint most is félremehet, akár ebben a pillanatban is, hiszen az is titokban marad.

Kalap, kabát, keress mást.

2013. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
sztm visszataszító,főleg hogy úgy megy hozzá valakihez,hogy egyből egy ilyennel indít,nem is adok sokat a házasságnak...aki ennyire együgyű szinten gondolkodik,és még neki van párja? szánalom a köbön
2013. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
19%

Az internet tele van leánybúcsús videókkal, ahol azután versenyt pasiznak az ott mulató, önmagukról teljesen megfeledkezett barátnők.


Persze otthon lehet mesélni majd arról, hogy csupán két kiskólát ittunk és elbeszélgettünk a lányokkal a csipke készítésről...


De a videók nem hazudnak, és örök életre ott lesznek a neten!

2013. nov. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezd meg tőle, hogy valóban nem zavarná-e fordított esetben, ha megcsalnád "titokban" - persze nagy titok, ha még a napját is tudja előre - és erről még az összes barátnőd is tudna? Amúgy gáz, és ilyen alapon tényleg bármikor megtehetné.
2013. nov. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
A barátod az valami ritka buta egy állat.
2013. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Nos, ha az én párom komolyan azt gondolná, hogy a legénybúcsún minden legális, biztos hogy nem nekem lesz majd a vőlegényem. (cserébe persze én se vágyom arra, hogy valami kigyúrt vetkőzős fiú fektessen meg a leánybúcsún)
2013. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Ezt most te komolyan kérdezed ?

Miért lenne ott szabad ?

Én a helyedbe dobnám a pasit,biztos,hogy nem mennék hozzá ilyenhez!

2013. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Én olyan emberhez mentem hozzá, aki engem szeret, és engem kíván, mert neki én vagyok az igazi.

Ergo bármilyen lány megy a legénybúcsúra, nem csalna meg, mert ENGEM szeret.

Te meg minél hamarabb lépj le, mert ha így gondolkodik, akkor meg is fogja tenni!

2013. nov. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!