Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Közeli hozzátartozó (pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közeli hozzátartozó (pl. nagyszülő, vagy legjobb barát) halála elég indok az esküvő elhalasztására?

Figyelt kérdés
Pl. ha meghal a vőlegény egyik nagyszülője 2 hónappal az esküvő előtt, indokolt hogy elhalasszák későbbre a gyász miatt?
2010. jún. 22. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2010. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Családtól függ. Nálunk emiatt nem halasztanánk el, aki meghalt se akarná.
2010. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is.Részvétem
2010. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem választás dolga, nagyszülő és barát esetében én nem tartom elítélendőnek 2 hónap múlva a vígadozást. Szülőnél, 1 hónapon belül más kérdés lenne, és akkor sem az esküvőt kell elhalasztani, hanem lakodalmat tartani nem illik. Egyébként a nagyszülő és a barát NEM akarná, hogy elhalasszátok.
2010. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Más kérdés, hogy lesznek rokonok, aki majd kárognak, de nekik mindegy, mert ha nem ez lenne, lenne más, amibe belekötnek.
2010. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ilyen kötelezettség nincs és értelme nincs pláne két hónap után. Azt hogy egy két héten belül nem tartják még meg lehet érteni de több időnek semmi értelme.
2010. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem indokolt az esküvőt ez esetben elhalasztani.

Más, ha kifejezetten ez a család kérése.

De szerintem a nagymama is a mellett lenne, hogy tartsátok meg és legyetek boldogok.

2010. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem halasztották el, másfél hónapra rá volt az esküvő.
2010. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Magát az esküvőt felesleges emiatt elhalasztani, legfeljebb lagzi helyett egy csendesebb vacsorát tartotok helyette. De azt is megértem, ha valaki mindenáron bulizni akar az esküvőjén, és ezért inkább későbbre halasztja.

Az ember- és családfüggő, hogy hol mennyire tartják látványosan a gyászt, nálunk nem szokás sem a feketébe öltözés (kivéve a temetésen), sem a bármiféle programok lemondása, az élet megy tovább a maga útján, de vannak közösségek, ahol ez nem így van, és megszólják azt, aki nem tartja a gyászt.

2010. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

abszolút a ti döntésetek. megszólni nincs joga senkinek egyik és másik esetben sem.

ha éreztek magatokban erőt, legyen esküvő, ha nem, halasszátok el.


részvétem! közel álltak egymáshoz a nagymama/nagypapával?

2010. jún. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!