Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen volt a leánybúcsútok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt a leánybúcsútok?

Figyelt kérdés

Aktuálissá vált számomra a kérdés, kíváncsi vagyok más mit csinált a leánybúcsúján. Nektek tetszik ez a cikis dolgok árulása meg vicces fogadalmak miabálása nyilvános helyen? Elutaztatok valahova? Szóval hogy zajlott/fog zajlani?:)


24/N



2018. szept. 14. 17:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Két legjobb haverommal és egy barátnőmmel söröztünk egyet egy kocsmában.
2018. szept. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A barátnőim szerveztek egy vicces feladatokkal, iszogatással egybekötött délutánt az egyiküknél, majd mentünk este bulizni, akkor volt az egyik kedvenc szórakozóhelyünk záróbulija.

Másnap este meg a nagybátyám pincjéjénél folytattuk. Pizzasütés, iszogatás, tánc.


Annyi volt a kikötésem, hogy chippendale táncost nem akarok.

2018. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálam tartottuk, előtte kérdezgettek/próbáltak rávenni vmi mászkálósra, de kifejezett mondtam, h nem szeretnék lánybúcsút. Erre jött a kérdés, hogy “akkor legalább egy összeröfi vmelyikünknél”, mondtam oké, az mehet. Végül mégiscsak készültek pár dologgal (férjismereti teszt, ilyesmik), de jól sült el, sokat röhögtünk, jól elvoltunk.
2018. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem kettő lett végül, egy, amit én szerveztem (külföldi tengerparton fetrengős, bulizós) és egy, amit ők (wellness). Tudták, hogy nem akarok sem óvszert árulni, sem chippendale fiúkat és egyéb kellemetlenségeket sem, így ilyenek szóba sem kerültek.
2018. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!