Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénz jöhet vissza kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénz jöhet vissza kb egy 40 fős esküvőn?

Figyelt kérdés

Maga az esküvő1,7 - 2 millió közt fog megállni kb.

Milyen összegre számíthatunk kb?

Bátyámtól egy francia körutazást kapunk nászajándékba


2018. okt. 1. 20:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

8-as válaszolónak:

Nálunk

- ~40 (szolgáltatókkal együtt kb 45) főre a kaja, pia, helyszíni szertartás kb 700 ezer

- fotós 150, videos 150

- vőfély 100, zene 140

- ruhám 190 (bérelve), menyecske még nincs, az lesz szerintem 20 körül

- öltöny is lesz 100 körül

- kiegészítőkre nem sokat szánunk, mert páromnak van órája, én nem hordok ékszert, max egy karkötő (fültágítóm, pc.m van, így fülbevaló se lesz😄

- fodrász, smink 50 körül lesz sztem próbával

-virág, dekor 100-150 körül

2018. okt. 5. 17:34
 12/12 A kérdező kommentje:
Meghívót én szerkesztettem, csak nyomdába kell ekvinni, az is lesz 5e körül, gyűrűt nemesacélt akarunk, már ki van nézve (30 körül lesz a kettő). Meg lesznek ugye még apróságok, mint a szülőköszöntő, fuvar ha kell, ilyesmi
2018. okt. 5. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!