Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik adni fejenként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik adni fejenként a házaspárnak egy esküvön?

Figyelt kérdés
Ha nagy esküvöt szerveznek, ahol van sokféle fogás, étel, ital. Olyan igazi, nagy lagzit, sok emberrel.

2018. ápr. 19. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
9%

Tehát ők szerveznek egy hatalmas lagzit, akit meghívnak az meg fizesse ki?


Nekem akárhány fogás van akkor is csak egygyomrom van, azt 2000 ft megtölteni, plusz két sör, így én 3000-et adnék.


Homárt nem kérek.

2018. ápr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Kb. fejenként 25-30 ezret minimum, de inkább többet. Én is figyelembe szoktam venni, hogy milyen helyre hívnak meg, ha az esküvő például egy Balaton parti étteremben van, akkor jóval többet adunk a párnak.
2018. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

20/fő

illetve attól függ hogy rokon e, barát e, mennyire barát, ill. mennyit enged meg a pénztárcád

2018. ápr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nálam inkább attól függ, hogy hogy állok anyagilag és mennyire közeli rokon/barát a pár. Én 10.000-t adtam távolabbinak és 20.000-at közeli barátnak (de ekkor az én kocsim volt az esküvői autó és vezettem is, szóval máshogy is hozzájárultam).
2018. ápr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Meghívnak és még te fizetsz? Én nem tenném. Akinek nincs pénze nagy esküvőre, az ne szervezzen nagy esküvőt.
2018. ápr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
30-40et összesen. Ha közelebbi akkor többet,persze csak ha megteheted. Ha csak 20-as fér bele az sem gáz szerintem.
2018. ápr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Mi az, hogy meghívják és még ő fizet? Gondolom ajándékra gondolt... Mi fejenként 25-30 ezret szoktunk adni fejenként. Attól is függ, hogy kikről van szó, közeli családtag, barát vagy alig ismeritek egymást, illetve az sem mindegy, hogy mennyit tudsz rászánni.
2018. ápr. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak közelebbi barátok esküvőjén voltam eddig, és mindig egy húszast adtam. Nekem ennél több nem fér bele sajnos, még ha szívem szerint adtam volna többet is. De mindig megköszönték és sosem volt semmi izé ebből.


Szerintem annyit adj, amennyit szíved szerint adnál és amennyit egyébként meg is tudsz engedni magadnak. Ha nekem lesz esküvőm, és szívemnek kedves ember csak 5000 Ft-ot adna, mert többet nem tud, akkor annyit adna és nem érezném őt emiatt kevesebbnek. Ez nem erről szól.

2018. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!