Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyennek kell lennie egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek kell lennie egy nyitotancnak?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy a nyitotancnak lassunak kell lennie, marmint lassu szam es keringo? Ezzel nem igazan vagyok tisztaban. Nem akarok en sem valami porgos despacito szamot(ez csak egy pelda volt) de van egy kozos szamunk: robin schulz-show me love; es szeretnenk erre tancolni.

Talaltam is egy nem annyira pattogos verziot, mert azert ezt a szamot nem neveznek lassunak. Szoval csak annyi, hogy szerintetek ebbol is ki lehet hozni valami szep nyitotancot vagy inkabb keressunk mast? Elore is koszi

Egyebkent ezt a valtozatot talaltam(szerintem ez egy kicsit jobb egy nyitotanchoz, mint az eredeti):


[link]


2018. okt. 16. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A ti esküvőtök, arra táncoltok, amire ti akartok. Ebben nincs KELL.
2018. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi nem kötelező, ti dönthettek. Ha ez tetszik, akkor erre.


Én a "mamushka"-t csinálnám :D


https://www.youtube.com/watch?v=CCNyHprEZK8

2018. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tökéletes, de itt amúgy sincs olyan, hogy kell


Sok boldogságot ;)

Egy esküvői fotós

2018. okt. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek!!:)))
2018. okt. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!