Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két esküvői ruha? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két esküvői ruha? Mennyire megszokott ez?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy szép "hercegnős" ruhát egy bizonyos tervezőtől, de közben tudom, hogy azt az egész este, vacsora alatt borzasztó lenne viselni. Ezért arra gondoltam, hogy a vacsorára már lecserélném a ruhát, erre (vagy hasonlóra): [link]
2018. okt. 21. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám rendszeresen nézi az egyik reality csatornán a "Mondj igent a ruhára" című esküvőiruha választó valóság show-t (USA). Abban a műsorban nem egy menyasszony élt ezzel a lehetőséggel, bár azért ott sem gyakori ez nyilván (tehát a gazdagabb családok lányai engedték ott meg maguknak, de hát náluk az esküvői ruhát is vásárolják, nem kölcsönzik).
2018. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

ahogy én észrevettem ez nem megszokott hanem alap.

szokott lenni a habcsók a szertartásra meg a kényelmesebb a kajálós témára.

2018. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez teljesen rendben van, ha te így szeretnéd. Egyébként szerintem a kényelmes ruha is nagyon szép, azt is viselhetnéd végig.
2018. okt. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ezt a képet megláttam, egy vízihulla jutott az eszembe.

Olyan rövid az idő, szerintem nem kell cifrálkodni.

Az egész valóban rólatok szól (hogy utálom ezt a kifejezést) most mire még fokozni. Kettőt pislantassz, és vége. Annyit ki kell bírj, főleg, ha az álmaid ruhájában vagy.

2018. okt. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan vehetsz egy ilyen ruhát a lagzira. :) Nem egy dizájner darab, szóval nem lesz túl drága, lehet, hogy hófehér színben fogsz találni bármelyik üzletben hosszú ruhát, ami elmegy esküvőre.
2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki megengedheti magának, azoknál előfordul a két ruha, bár általában inkább a kreatívra van külön, és a nagy napra másik, vagy a polgárira és a templomira más-más. De teljesen érthető a kényelmi szempont is.

Mondjuk én személy szerint még nem voltam olyan esküvőn, ahol két menyasszonyi ruha lett volna egy nap, inkább a menyecske ruhába öltöztek át.

2018. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látom, töröltetted a válaszomat. :) Minek kérdezel, ha nem fogadod el a hülyeségeddel ellentétes véleményeket?
2018. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!