Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok ma a '90-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ma a '90-es évek egyik közkedvelt menyasszonyi ruha típusáról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 26. 20:06
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Habcsóókk =)
2010. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

Szörnyű ízléstelen ez a ruha. és nem értek egyet azzal a véleménnyel, hogyha a 90-es években mentem volna férjhez, akkor én is ilyet választottam volna, kikérem magamnak. már kislánykoromban is gyűlöltem a csicsás, habos-babos ruhákat, a babáimnak is mindig egyszerű ruhákat varrtam. (85-ös vagyok amúgy).

anyukám 82-ben ment férjhez apámhoz, de neki is egy szép, egyszerű fehér ruhája volt, pedig a 80-as évek tömegízlése se volt semmi. ez ízlés kérdése, akinek van stílusérzéke, se a 80-as, se a 90-es, se 2010-ben nem vesz fel ilyen förtelmet:)

2010. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Igen a '80-as években szebb ruhák voltak, mint ez, anyukának is szép volt, de a '90-es évek a más, akkor tényleg sok ilyen ruha volt, főleg vidéken, nem mondom, hogy minden ruha ilyen volt, de a kölcsönzőben a ruhák nagy része ilyesmi volt.
2010. jún. 30. 13:11
 44/49 anonim ***** válasza:
vállbuggy nélkül jó
2010. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Beleképzeltem Kiszel Tündét ebbe a ruhába:D:D

sírok:S

2010. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 Zizu84 válasza:
100%
A Vaterán vannak azért ennél sokkal szebb ruhák, elég jó áron...sőt néha a szalonokban is van kiárusítás, érdemes a tulajt megkérdezni erről.
2010. jún. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
Hehe, gondolom azt hitted, hogy nekem ez a ruha tetszik és megszeretném rendelni, nyugi nem megvenni szeretném, ez a ruha lenne a legutolsó dolog amire pénzt költenék, mert mai szemmel baromi ronda, csak közvélemény kutatást végeztem! Olvass vissza! :)
2010. jún. 30. 22:07
 48/49 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy vidéken csak ilyen ruhák voltak elérhetők. Keresztanyámnak szalonjai voltak míg nyugdíjas nem lett, 5-6 vidéki kis és nagyvárosban, ennyire ocsmány jószágok nem voltak ott. Akkor is voltak nagyon szép és ízléses ruhák.
2010. júl. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Zizu84 válasza:
Na jó, most beégtem.
2010. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!