Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A szalonokban vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szalonokban vannak még földig érő fátylak? Ha nincsenek honnan lehetne beszerezni?

Figyelt kérdés

Én mindenképpen olyat szeretnék, pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De minden menyasszonyon, csak ezt a rövidet látom, ami nekem nem igazán tetszik: [link]


2010. jún. 29. 15:22
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok!
2010. jún. 29. 15:23
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
azért gondolj arra, h elég sokszor kell majd kézbe venned, mert a fátyol kényes anyag, gyorsan koszolódik... valamint könnyen elvész benne a menyasszonyi ruha szabása... meg a frizudból is ki kell majd operálni idővel a menyasszonytáncra!
2010. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb szalonban ilyet nem tartanak, mert nincs rá kereslet. Több, mint valószínű, hogy ha ilyen hosszú fátylat szeretnél, akkor neked magadnak kell megvenned (jó sok pénz lesz, ezt megsúgom).


Amiket belinkeltél azok is többfélék: volt konyt alá tűzhető, csipke, spanyolos (most nem jut eszembe a szakszó, a neve). Keresgélj a neten, biztosan találsz olyat, aki ezzel foglalkozik.


Pl: [link]

2010. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Konty alá tűzhetőt szeretnék, és egy visszafogottabb tiarához szeretnék, nem szeretném a földön húzni nagyon, de olyan hosszú azért legyen mint a ruhám, a lagzira valószínűleg leveszem, de a kikérésnél, a menetben, és az esküvőn szeretném, ha igazi régies fátylam lenne, nem a manapság divatos.

Köszi a linket! A listáról a "balerina" fátylat tudnám elképzelni, a "templomi" már túl hosszú...

2010. jún. 29. 16:10
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Én is a hosszú fátylat kértem és ahonnan a ruhát hoztuk ott volt is (Békés)

Több mint 2 m volt és földön húztam magam után mint a filmekben, hiába ilyen az ízlésem :)

Mennyasszonytánc nem volt, úgyhogy ez nem okozott problémát, az ebédnél járkáláshoz meg simán a kezemre csavartam egy részét :)

2010. jún. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

VAn ilyen fátyol, de 25 ezer a kölcsönzési díja.

Itt láttam: [link]

2010. jún. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A vaterán vannak nagyon szép hosszú fátylak..és árban is nagyon jók..

[link]

2010. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most láttam ebben a szalonban: [link]
2010. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Biztosan van, ha nincs, vagy olyan nincs amilyet pont szeretnél szerintem meg is varják neked. Ha már tudod hol melyik ruhát választod kérdezd meg, szerintem a legtöbb helyen megoldják a dolgot, ha nincs varrnak, varratnak, szerez neked olyat amilyet szeretnél.

Nekem a rövid tetszik:)

2010. júl. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!