Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol kölcsönözhetnék ehhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kölcsönözhetnék ehhez hasonló esküvői ruhát? Láttatok már hasonlót szalonokban? (LINK)

Figyelt kérdés

Ehhez hasonló esküvői ruhát szeretnék. V alakú kivágott szoknya, és szeretném, ha színes lenne a tüll része.


Valaki látott már hasonló ruhát valamelyik szalonban?


[link]


2011. nov. 9. 12:02
 1/7 A kérdező kommentje:
(bocsánat, akinek ismerős már ez a kérdés-de egyszerűen "szerelmes" lettem a ruhába:))
2011. nov. 9. 12:03
 2/7 anonim ***** válasza:
En inkabb elkeszitenem, mivel egyszeru modell! Mutatos, de egyszeru megvarrni, keress egy jo varronot!
2011. nov. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy Daalarna.
2011. nov. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Én klasszikusabbat választanék mivel a fényképeket nézegetni fogod 40 év múlva is.
2011. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)


Igen én is utánanéztem tényleg Daalarna modell, csak ott nagyon drága a kölcsönzési díj (150.000-től kezdődik) :((


Nekem ez a ruha tetszik, és ilyet szeretnék nem pedig klasszikusat...."izlések és pofonok"! :)

2011. nov. 9. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán meglehet varratni :) nem drága :) és örökre a tied lesz
2011. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

off: a klasszikusra annyit,h anyunak is,és anyósnak is "klasszikus" ruhája volt,mai szemmel nézegetve mkettő elég vicces,már-már giccses,és ez mindössze ,és 25 éve volt,nem 40..(változnak az anyagok,stbstb)

Amúgy nagyon szép ruci,én is varrónőre szavaznék,tuti olcsóbb,mint 150e és még a tiéd is marad..

Sok boldogságot

2011. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!