Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kellene még intéznünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még intéznünk? Fél évünk van hátra, és úgy érzem kihagyom az apróságokat, vagy nem kan vagyok vele tisztában!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júliusban esküszünk és sorolom magam előtt hogy mi van elintézve, mintha egy listát pipálnék ki, mégis folyamatosan hiányérzetem van.

Lefoglaltuk a hivatalt, az éttermet, meghívók kiküldve, jegyesfotó letudva, van a vendégeknek szállás, nekünk is van nász-szállás. Fotó, videó, fodrász, sminkes, koszorús lányok (ruha még nincs de észben van, csokor, nekik fodrász, sminkes, hajdíszek stb), megvan a ruhám, van újasszony ruha is, van cipő. Megvan a valami kék. Vannak gyűrűvivőink is. Van dekoratőr. Jelenleg folyamatban a torta és a homokszertartás intézése, valamint a vőlegény öltöny is folyamatban. Tanúk felkérve, a vendégek elkezdtek vissza jelezni, hogy milyen apró sütit hoznak majd. Van vőfélyünk is. Lassan alakul a forgatókönyv, lesz állófogadás és lánykikérés. Templomi esküvő nem lesz.


Mit hagyok ki?



2019. jan. 22. 10:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam sok esküvőn, de a legutolsón a szülőknek az ajándék volt a legnehezebb választás a párnak, amit a hivatalban adtak át, nektek az meg van?
2019. jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Elnézést a kan helyett is lenne. Nem is értem miért javított ki a telefonom...
2019. jan. 22. 10:52
 3/28 A kérdező kommentje:

Fúha.... észben van tartva, de az még egy brutál menet lesz. A köszönőajándék mindenkinek egy kulcstartó lesz amiben a mi közös képeink vannak (az egyik oldalon az eredeti fénykép a másik oldalon pedig az én rajzok a fényképről [csak mert rajzolok is].


Ha valakinek van ötlete vagy tippje milyen ajándékot illik szülőnek akkor ne tartsátok magatokban.

2019. jan. 22. 10:54
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Nővérem és a férje wellnes hétvégi utazást ajándékoztak
2019. jan. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

A fele totál fölösleges, de mindegy, a te esküvőd.

Zene az étteremben esetleg még hiányzik. Zenekar/DJ? Vagy ha magatok csináljátok, akkor a számlista összeállítása.

2019. jan. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem írod le listázva egy excelben vagy ha jobb szeretnéd, papíron?

Oda alfeladatokat is felvehetsz és állandóan nézheted, mi van kész, mi áll stb.

Én eleve úgy vettem az egészet mintha egy munkaprojekt lenne, persze élvezetesebb volt de ugyanazzal a metodikával álltam neki és 3 hónap alatt a 90%-át leszerveztük (nekünk kisebb esküvőnk lesz, de lesz egy 2. egy külföldi országban).


Sok cikk is van, ami segít, abból is lehet ötletet meríteni, illetve beszélhetsz barátnőkkel, akik már túlvannak rajta.

Ahogy jársz-kelsz és eszedbe jut valami, egyből fel kell írni, bevezetni a teendők közé, és még jobb ha írsz határidőt.


Most innen messziről nem tudja senki megmondani hogy az általad megálmodott esküvőnek mely apró részletéről feledkeztél meg, de ha van 1-1 nyugodt délutánod, leülsz egyedül egy teával és végigveszed fejben, nyugodtan(!!), hogy milyen lesz a nap, biztos kiesnek ötletek. És még fél évetek van, az rengeteg idő bármire, főleg hogy a legnehezebben lefoglalható részek már megvannak.


Az biztos, hogy a legrosszabb, amit tehetsz, hogy ráparázol minden kis dologra. Én láttam családon belül ezt és kín volt nézni is. Ne másoknak akarj megfelelni és ne tökéletességre törekedj.

2019. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

A hitet.

De csak azért, mert a végén megjegyezted, hogy nem lesz.

Ismerek olyanokat, kiknek nem volt Templomi, de ők érezték fontosnak ezt megjegyezni. Mrt ott ]

2019. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

A fogyasztói társadalom egy újabb díszpéldánya, akinek az esküvő az élete egyetlen számottevő eseménye, és aztán 35 évesen, szétcsúszva, elváltan, bortól beállva gondolkozik majd, hogy miért nincs érték az életében.


Szerintem kihagytad a szerelmet a sztoriból. Bár ahogy látom, ez nálad inkább opcionális. Még esetleg rendelhetnél élő fehér galambokat, vagy egy cirkusz társulatot. De a csoki szökőkutat semmiképp ne felejtsd el.

2019. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
31%

Jesszum, mennyi felesleges hülyeség 😮

Miért nem elég neked egy egyszerű szertartás minden agybaj és milliók elköltése nélkül? Ez valami nagyzolási mánia nálatok, vagy mi?

2019. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

Úristen szánalmasok vagytok emberek!

Enis készülök a lagzira nekünk szeptember 7en lesz.

Ami ki maradt az szerintem a zenészek.

Sok Boldogsagot kívánok! :)

2019. jan. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!