Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit kellene még intéznünk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene még intéznünk? Fél évünk van hátra, és úgy érzem kihagyom az apróságokat, vagy nem kan vagyok vele tisztában!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Júliusban esküszünk és sorolom magam előtt hogy mi van elintézve, mintha egy listát pipálnék ki, mégis folyamatosan hiányérzetem van.

Lefoglaltuk a hivatalt, az éttermet, meghívók kiküldve, jegyesfotó letudva, van a vendégeknek szállás, nekünk is van nász-szállás. Fotó, videó, fodrász, sminkes, koszorús lányok (ruha még nincs de észben van, csokor, nekik fodrász, sminkes, hajdíszek stb), megvan a ruhám, van újasszony ruha is, van cipő. Megvan a valami kék. Vannak gyűrűvivőink is. Van dekoratőr. Jelenleg folyamatban a torta és a homokszertartás intézése, valamint a vőlegény öltöny is folyamatban. Tanúk felkérve, a vendégek elkezdtek vissza jelezni, hogy milyen apró sütit hoznak majd. Van vőfélyünk is. Lassan alakul a forgatókönyv, lesz állófogadás és lánykikérés. Templomi esküvő nem lesz.


Mit hagyok ki?



2019. jan. 22. 10:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

A körmeidet.

Zene?

2019. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

Inkább menj el pihenni. Miért nem a paroddal beszéled meg? Miért nincs listád?

Most fel évig ezen fogsz porogni?

2019. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
32%

Egy papír mellé ekkora körítést csapni... A lényeg marad ki de mindegy.

Valami kölcsön valami régi ha már bevetted a kéket. Az új meg lehet a ruhád. Szoktak még a vendégeknek köszönő ajándékot adni.

Tánc? A kezdő meg lehet gyertyafény keringő. Éjfélkor amíg elvonultok a hangulatot tudná tartani ha a vőfély képeket mutatna rólatok.

2019. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
57%

Komolyan nem értem minek ennyire túlgondolni egy esküvőt. Teljesen fölösleges milliónyi apróságot teljesen részletesen megszervezni, meg ezen aggódni fél évvel az esküvő előtt. Aztán meg az esküvőn is ki lehet borulni, ha valami nem úgy jön össze, ahogy az az eredeti tervben volt. Legyetek sokkal spontánabbak, érezzétek jól magatokat, bulizzatok egy jót, aztán ennyi.


Nálunk összesen 3 hónap telt el a lánykérés és az esküvő között, és fele ennyi dologra nem gondoltunk, nem idegeskedtük agyon magunkat, és mégis hatalmas reggelig tartó buli lett.

2019. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Torta. Menükártya-program. Ültetési rend nagyban kinyomtatva.
2019. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen azokat a kommenteket akik a kérdésemre válaszoltak. Elfelejtettem a zenekart, már sikerült azt is lefoglalni. Azoknak akik azt gondolják könnyű megszervezni egy esküvőt azokkal teljesen egyet értek. De mi külföldről szervezünk egy otthoni esküvőt úgy hogy kb 5-6 havonta tudunk hazamenni. Azért így mégsem olyan egyszerű.


A többi kommentelőnek: tudtommal a kérdést én teszem fel azért, hogy válaszokat kapjak. Nem illik olyan kérdéssel válaszolni, hogy a szerelmet nem hagytuk-e ki, és a többi marha kérdés, aminek a témához semmi köze nincsen. Gondolom ha az ember x év alatt eljut egy esküvőig akkor szerintem ezt a mondatot nem is kell folytatnom. Normális emberek esetén nem pénz megy a pénzhez, és az esküvő ellenes embereket meg nem is értem miért nézik ezt a témát. Nőként valószínűleg belül sóvárognak az iránt, hogy a párjuk elvegye őket.

2019. jan. 22. 12:53
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

gyürüpàrna?

völegenynek is a zakojara kitüzö.hirtelen nem tudom h hivjak(tanuk es apukak is szoktak kapni)

Vöfély?

Nàszajándék penz doboz amibe a boritekokat gyüjtitek

Dobozok amikbe esetleg sütit raktok a tàvozo vendegeknek

meg ha sok megmarad el tudjak vinni haza

Tortadisz

Ha rövid menyecskaruhad lesz legyen nalad pot harisnya

ennyi jutott eszembe hirtelen

2019. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz azokkal akik itt pattognak...

ez a te napod😊mi màsfel eve esküdtünk 😊

Külföldröl szerveztük mi is😊Sok boldogsagot

Ha van facebookod van egy Menyasszonyi csevegö csoport

nagyon ajanlom

ott mindenre kapsz segitseget es sok ötletet🙂

2019. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
48%

Zene a szertartasra😊

ha lehet es megerdeklödni a hivataltol

Cd v pendrajvon kell vinni

2019. jan. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenkinek a maganügye milyen esküvöt szervez

nem tudom miert bantja másnak a csörét🤔


Nem vagyunk egyformak

Valaki szerint csak egy papir vki szerint nem

Valaki 2 tanus esküvöre vagyik valakik nem

Valaki külföldön egy szigeten akar ferjhez menni vki nem

2019. jan. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!