Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Magas vékony lányra milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas vékony lányra milyen fazonú koszorúslány ruha előnyös?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
21%

szerintem ezek nagyon szépek és jól is állnak az ilyen alkaton:

[link]

[link]


[link]

2010. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
szerintem a harmadik...
2010. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

3. linknél a 16-os nagyon szép, ill. a 2. linknél az első.

Mind a kettő kék.

2010. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre az alkatra bármi jól áll, hacsak nem vagy túl magas, vagy túl vékony.

Szerintem a rövid ruha nem igazi koszorúslány ruha (ha már az vagy lássák is rajtad), hagyományosan hosszú szokott lenni, egy sima vendég is húzhat koktélruhát, az első és a harmadik link túl egyszerű koszorúslány ruhának, abroncs nem muszáj, neked abronccsal és nélküle is jól állhat a ruha, de ha széles a csípőd akkor javaslom.

Ha rendes a menyasszony nem szabja meg a színt (ez régen nem volt szokás) és hagyja, hogy a külsődhöz és jellemedhez leginkább megfelelő ruhát válaszd.

Nem akarom bántani az első hozzászólót, de a második ruha tipikus egy kis városi ruhaszalon olcsó ruhájának tűnik, vékony anyag, átlátszó abroncs, nem túl szép.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Ha megoldható menj el a menyasszonnyal egy esküvői ruhaszalonba (lehetőelg ahonnan ő is kölcsönzi a ruháját). Ott megkérdezik milyen fazonok tetszenek (Legalábbis tőlem kérdezték, mikor a saját esküvőmre keresgéltem. Végül egy nagyon tuti jót beszélt rám, hogy próbáljam fel...szerencsére.), aztán meg próbálgatsz, és kiválasztjátok azt, ami a legjobban áll.

2010. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked bármi jól állna. Én abroncs nélkülit, de hosszú ruhát választanék, az kihangsúlyozza a magas, vékony alakodat. Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ha pedig abroncsos ruhát szeretnél, akkor ne válassz túl nagy abroncsot, mert te is nagy vagy az abroncs is nagy, minden nagy... nem szép. Inkább ilyesmi lenne jó neked:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. nov. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!