Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen esküvői ruhát akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esküvői ruhát akartok majd életetek legszebb napján?

Figyelt kérdés

Az egyszerűbb vagy a hercegnősebb stílust kedvelitek?

Kiegészítők? Cipő, csokor, ékszerek, menyecskeruha, koszorúslány ruha?

Linkeljetek légyszi és kort is írjatok! :)

Köszi!


2010. júl. 1. 17:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
mindenképp hercegnő akarok lenni
2010. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hervegnős stílus, hófehérben, a lehető legnagyobb abronccsal. :) A többi majd az esküvőszervezés közben kiderül. :)

18L

2010. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

èn már el is váltam.


Egy selyemmel átszött nagyon drága ruhám volt, egyszerübb, de gyönyörü kézzel hímzett a mellrészén egy picit és lent, alapból volt hozzá kisuszály és felcsatoltuk hozzá a nagyot is. egy spanyol tervezötöl. a cipö fehér volt és kényelmes. a csokrom fehér rósza volt meg bordó. Az összes koszoruslánynak fehér bordó ruhája volt (szerencsénkre egy kölcsölnzönek volt ugyan abbol a fazonból mindenféle méret, kicsikre nagyokra)


nekem bordó alapon fehér Júliás menyecskeruhám volt.

az összes díszítés a virágok meg az asztal közép bordó fehér volt. minden nagyon passzolt ja a csokromból egy hófehér lepkeohrhidea lógott le.


tényleg minden nagyon szép volt. fehér tül volt a plafonon és fehér nagy masnik a székeken.

a bejárthoz óriás fehér margaréta krizit raktunk cserepest amit bordó masnikkal tüztünk meg.

ja és bordó fehér lufik voltak mindenhol.


csak a férj volt hibás.


a párom nagyon szeretne esküvöt és nagyot de oda már vajszínü ruhám lenne, és szines virágok.

2010. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
55%
egyszeru feher ruha, ami jol all , feher viragkoszoru, hasonlo csokor, abszolut mezitlab es kizarolag szabadteri.
2010. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%

eleve nem akarok megházasodni, de ha mindenképp muszáj lenne, valami ilyesmit:

[link]

[link]

[link]

szóval akkor már a hercegnőst. attól hogy nem akarok házasságot, ezek a ruhák nagyon szépek:)

(a részletekről fogalmam sincs, de abroncsot tuti nem vennék fel.)

2010. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
2010. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%

[link]

[link]

nekem ezek tetszenek

2010. júl. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Tila_Tequila ***** válasza:
2010. júl. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem találtam meg álmaim ruháját, de valahol a kettő között. Ne legyen túlságosan feltűnő, de egyszerű sem. Meg hát nekem az alakomhoz is kell néznem a dolgot, mert nem vagyok egy nádszál. :)

22L

2010. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!