Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit illik a menyasszonytán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit illik a menyasszonytáncba dobni?

Figyelt kérdés
Nászajándékba a borítékban 50.ezer ft-ot tudunk adni. Ciki ha ketten megyünk és 2*5000 ft-ot adunk?
2010. júl. 1. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem! hiszen a nászajándék tekintetében eleve nagyon bőkezűek vagytok:)
2010. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Rokonotok a pár? Én biztosan nem adnék ezernél többet.

Unokatesóm esküvőjére 70E-t adott anyu (én akkor még nem kerestem) a menyasszonytáncnál, csak 500-1000 Ft-at dobáltak.

2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
semmiképpen nem ciki, sőt, még 2-2 ezer is elég lenne, jelképesen.
2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki nektek a menyasszony vagy a vőlegény??

Amúgy szerintem ez pont az aranyközépút. Nem sok, nem kevés

2010. júl. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly 5e-t adtunk a táncnál ketten. Nászajándékba 25e-t. Sajnos többre nem futotta.de szerintem a legtöbb helyen nem azt fogják nézni hogy mennyit adtok,hanem hogy osztoztatok az örömükön a boldog napon :)
2010. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mifelénk úgy szokás, hogy az összes pénzt/ajándékot az ajándék/menyasszonytáncnál adják oda, tehát nem tudom, hogy abba külön, hogy szoktak adni, de így is bőkezűek vagytok, ha közelebbi rokonok vagytok szerintem elég ennyit adni.
2010. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem rokon, csak párom gyerekkori barátja
2010. júl. 1. 23:58
 8/10 anonim ***** válasza:
teljesen jó...
2010. júl. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen oké!:)

Még sok is:P

2010. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Menyasszonytáncba, vagy nászajándékba annyit "illik" adni, hogy az fedezze a vacsorád költségeit. Ezen felül mindenki amennyit jónak lát. Természetesen ez sem kötelező, ha nem telik rá.

(Én sok esetben azt látom, hogy éppen az a legzsugoribb, akinek nem számítana, a legkedvesebb rokon/barát, aki meg szűkölködik odaadná mindenét, pedig egyáltalán nem várnád el tőle :(:s)

2010. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!