Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Partner nélkül unalmas az esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partner nélkül unalmas az esküvő?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmnek nincs barátja, így egyedül fog jönni az esküvőnkre. A szüleimen és a nagyon szűk családomon kívül nem ismer senki mást, nem fog így unatkozni? A családi asztalhoz fog ülni, gondolom vacsora közben nem lesz baj, de táncolni nem szeret pl és nem is az a társasági ember. Persze emiatt nem hagynám ki a listáról, csak fáj belegondolnom, hogy esetleg neki kellemetlen lesz a nap a sok idegen között. Mit tudnék esetleg tenni érte?

2019. febr. 19. 23:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
A ceremóniamesteretek - ha lesz - tud ezen segíteni, hogy belevonja őt is a buliba. Vannak eberek, akik a háttérben is jól érzik magukat, csendes megfigyelőként.
2019. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen típusú ember vagyok, talán nem ennyire antiszoc meg szeretek táncolni is, de elég visszahúzódó és félénk tudok lenni. Ha olyan asztalhoz ülteted, ahol kedvesek az emberek és beszéltetik, akkor nem fog unatkozni sztem. Mondjuk az ültetést úgy érdemes megcsinálni, hogy ne olyan asztalhoz üljön, ahol csak egymással hajlandóak beszélni az ott ülők.
2019. febr. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Ceremoniamester nem lesz, csak vőfély.

A tesóm mellé ültetjük valószínűleg, meg lesz még 1-2 ember mellette akiket kedvel.

2019. febr. 24. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!