Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek el lehet vinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek el lehet vinni magammal olyan partnert (barátnőt) esküvöre, akivel épp randizgatok, de vagyok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Igazából az is benne van a pakliban, hogy egymástól 1000kmre lakunk, és kevés lehetőség van találkozni. Vagy ez akkor is illetlenség?

2012. okt. 10. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meghivják és õ is hajlandó ezt a nagy utat megtenni,akkor miért ne?
2012. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak téged hívtak vagy többes számban szól a meghívó?
2012. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha partnerrel együtt invitáltak meg, akkor semmi gond. Senkinek nem kell az orrára kötni, hogy nem jártok:)
2012. okt. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

1.: őt is meghívták, vagy csak magadtól vinnéd?

2.: a nászpárnak illik ajándékot adni, én nem hiszem, hogy illedelmes lenne a lánytól, aki nem is ismeri a párt 10-20 ezres értékben ajándékot kifizettetned...

3.: azt sem hinném, hogy a házasulandó pár szívesen látna egy vadidegent az esküvőjén.


Szóval szerintem nem illik elvinni.

2012. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, ha párjával együtt hívták, akkor nyugodtan vigye és az anyagi részét jól mondja a 3. válaszoló, én biztos nem kérném el tőle - viszont én állnám ő részét is.
2012. okt. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

az esküvőre még nem, a lagzi már kérdéses. Ott tényleg az számít, h meghívtak-e partnerestül, mert ugye ott már minden fő számít a kaja miatt.

Külföldi a jelölted? Biztos h ez a legjobb program ha ilyen ritkán találkoztok, h egy idegen ember esküvőjén ültök egymás mellett? Persze ha közeli rokonod és muszáj elmenni rá az más, de akkor meg is kérdezhetnéd h vihetsz-e valakit. Ez lenne a legtisztább

2012. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
úgy értettem h az esküvőre elvinni még nem illetlenség
2012. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a meghívóban utalnak arra, hogy szeretettel várják a partneredet is, akkor nyugodtan vidd el. ebben az esetben nem olyan lényeges a kapcsolatotok mélysége, hacsak titeket nem feszélyezne a dolog (lesznek majd, akik kérdezősködnek: hogy ismerkedtetek meg, mióta vagytok együtt, stb). amúgy számomra érthető és nem felháborító. egy bizonyo kor felett senki sem szeret esküvőre egyedül menni, szinte mindenki hív magával valakit, ha egy mód van rá.
2012. okt. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? szívesen menne a partnered is? Azt tudnod kell, hogy illik ugye nászajándékot adni, amit ebben az esetben illik neked állni. Hogy kaptál meghívót? A szüleid kaptak, amiben hívják az egész családot, vagy te, és az volt rajta, hogy várnak téged és párodat? Ha a szülős, akkor kérdezz rá a párnál, hogy viheted-e a párod (nem az a lényeg, milyen mély a kapcsolat), ha az van rajta, hogy "Önt és párját" akkor is illik jelezni, hogy viszel valakit. Ha te kaptál meghívót, és nincs benne utalás, hogy párral együtt várnak, akkor szerintem ne vidd. Mert ha rákérdezel, biztos azt mondják, hogy vidd, de nem véletlen fogalmazták úgy a meghívót, hogy csak egy személyre (rád) szóljon
2012. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, ezért szokás a meghívót személyesen átadni, hogy akkor és ott le lehessen az ilyeneket tisztázni. Az utolsó nagyon jól írja itt a sok kérdést. Nem mindegy hogyan hívtak meg, kinek szól, neked, neked és a partnerednek, szüleidnek, hogy a családot hozzák stb.


Részünkről nem baj, ha valaki kísérőt hoz, mindegy ki az, mert ki tudjuk fizetni és mert sok különboző helyről van egy-egy fontosabb ismerősünk és nekik sem akartuk, hogy kellemetlen legyen, hogy senkit nem ismernek és ülnek egyedül egész este, ezt le is tisztáztuk. De pl. ha én csak az egyik kollégámat meghívom, ő meg azt sem mondja fapapucs, és magával hoz valakit, aki igaziból senkije, csak néha randiztak már, és akkor ott állok az étteremben mondjuk kifizetett 60 fővel, 60 terítékkel és ezt 3-4 ember eljátssza nekem egy az, hogy szó nélkül, kettő, hogy figyelmen kívül hagyva, hogy csak ő lett meghívva, mivel tudvalevő, hogy nincs neki állandó partnere, dugó pajtásra meg nincs darabonként 10-12 ezer forintunk az elég bunkóság

2012. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!