Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 33 fős esküvőnél milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 fős esküvőnél milyen asztalrendet csináljunk?

Figyelt kérdés
A létszám fix, ennél csak kevesebb lehet addigra. Mindenképpen U alakút szeretnénk, mert az tetszik a legjobban és az is a leggyakoribb szerintem ilyen kis létszámnál, viszont azt nem tudjuk eldönteni, hogy az U alak szárainál az asztalok mindkét, vagy csak egyik (külső) oldalán üljenek az emberek? Nem lesz nagy terem, tehát ha csak az egyik oldalán ülnek, nem lesz sok tér mozogni, viszont ha mindkét oldalán, akkor háttal lesznek bizonyos emberek egymásnak. Nem lesz nagy buli, tehát DJ, vőfély, stb. nem lesznek, de biztos lesz, aki majd táncolni akár szerintem, ezt nem tudom... A főasztal hosszú lesz, 8 fő hosszában, tehát attól nem félünk, hogy a háttal ülők egymásnak tolják a székeiket. Ti melyik variációval terveznétek?
2019. febr. 21. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy ültetnék, hogy senki ne legyen háttal a másiknak.
2019. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg mind a két oldalra, hogy tudjanak beszélgetni az emberek a szemben ölőkkel is, ne csak azzal a 2 vel, aki mellette ül.

És ha nem lesz DJ, se vőfély, akkor hogyan, mire fognak táncolni?

2019. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, mi is úgy gondoljuk inkább, mint te, utolsó. Nyilván ha majd fel akar valaki kérni táncolni, akkor kérésre felhangosítják a zenét, de mi sem vagyunk olyan típusok és a násznép sem, hogy hajnalig ropja a táncot. Délután 5-től lesz kb. a vacsorás összejövetel este 10-11-ig. Ismétlem, mi nem akarunk táncot, de ettől független ha valaki majd még akar táncoltatni, megoldjuk.
2019. febr. 21. 14:07
 4/7 A kérdező kommentje:
*meg akar
2019. febr. 21. 14:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért ekkora létszámnál tök felesleges százezreket, meg tízezreket kiadni vőfélyre. Főleg, hogy ebből a 33 főből a fele nagymama, meg nagynéni, stb.
2019. febr. 21. 14:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szembe is ültetnék embereket, akik ismerik egymást. Azért, amit az előző mondott. Olyan esküvőn voltam, ahol hasonló elrendezésű teremben sorba egymás mellé ültették a társaságot, akikkel együtt érzektem, szembe pedig idegeneket. Így csak a mellettem ülő két emberrel tudtam beszélni, és a szemben ülők is, ami eléggé kellemetlen volt. Szerintem akkor van értelme a hosszú asztalnak, ha a másik oldalon is ismerősök ülnek. Ilyen létszámnál ezt valószínűleg nem nehéz megoldani.
2019. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen üljenek az asztal mindkét oldalán. Rosszul néz az ki, hogy úgy esznek az emberek, hogy szemben nem ül senki. Úgy kell ültetni a vendégeket, hogy a barátokat egymással szembe kell ültetni, hogy tudjanak beszélgetni. Párok egymás mellé. Konferencián szokás az U alakban úgy ülni, hogy csak az asztal külső felén ülnek az emberek. Vacsorán egymással szemben ülnek az emberek. Ha ti nem táncoltok, akkor senki nem fog merni, mert ugye az ifjú pár nyitja meg a táncolást.
2019. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!