Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki nem hívta meg a szülőjét/s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem hívta meg a szülőjét/szüleit a saját esküvőjére, annak mi volt az oka? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások történetére, hátha erőt merítek belőle, mert a mi sztorink borzasztó.

2019. márc. 9. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Anyósom nem fogadta el, hogy mi csendes pár fős esküvőt akarunk. Falusi, szerinte legalább 50+ embert kellett volna... így “titokban” házasodtunk csak két tanúval. Azóta is duzzog.
2019. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

#1


Majd ha lesz "onoka", megenyhül. Ismerősömet is meg akarta ölni az anyósa, mert "elrabolta" a fiát. Aztán lett pulya, azóta hirtelen megint jóban vannak. Szánalmas.


Amúgy én összesen 5 rokonomról veszek tudomást, a többiek ha fejre is állnak akkor se jöhetnek. Ha hőbörögnek az sem hat meg. Semmi szükségem rosszmájú (szó szerint és átvitt értelemben is) alkeszekre, múmiaszerű nyárspolgárokra meg fancy kislányokra. Anyám, tesóm, nagymutter és a másik nagyszülők jöhetnek mindenki másnak GTFO

2019. márc. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem erről volt szó, hanem hogy ha a szülő nem lett meghívva és miért nem.
2019. márc. 9. 16:48
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

#3


Azért nem hívnám meg, mert egy alkesz, rosszindulatú ember aki azóta utál mióta élek. Ott is csak poénkodna meg magát fényezné, amíg ki nem dobatom onnan. Akkor is csak azt sajnálná, hogy "Hőj pedig még vót az actalon egy kis unikum"

2019. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a két tanú volt. Nem volt túl nagy felhaborodas... Annyira nem szeretnek minket, hogy kiboruljanak...

Nem cizellálnám túl a helyedben. Megmondod a valós okot, aztán vagy elfogadja vagy nem, de az már nem a te dolgod. Eméssze meg magában. Ha az eskuvőtökre nem hivtad meg, biztos jó okod van rá. A kis leleke világa sem kell, hogy érdekeljen a jövőben.

2019. márc. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meghívtam, de tudtam, hogy nem fog eljönni. Én nem is akartam meghívni, csak a vőlegényem rábeszélt.

Az anyám nem ért egyet a választásommal, így nem tart velem kapcsolatot. Íg nincs is helye az esküvőn. Ha alapból nem része egy szülő a gyereke életének, akkor az lenne a furcsa, ha az esküvőn ott lenne. Megjátszás lenne, mindenki kellemetlenül érezné magát. Azokkal kell ünnepelni, akik szeretnek. Aki nem, annak nincs ott helye. Azért, mert rokonról, családtagról, szülőről van szó, teljesen mindegy. Az számít, hogy tettekben szeret-e, része-e a mindennapjaidnak. Illedelemből nem kell meghívni senkit, csak a gyenge emberek teszik.

2019. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!