Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy teljesen abszurd "kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy teljesen abszurd "kapcsolatba" kerültem egy lánnyal aminek vége lett, azonban a saját érzéseimen nem tudok kiigazodni, magam sem értem miért váltotta ezt ki belőlem és ez jár a fejemben hogy miért jutottam ide. Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Az történt velem hogy volt egy nagyon problémás, rossz dolgokkal teli stresszes időszakom tavaly ami a való életbeli kapcsolataim kárára is volt, eléggé magányos lettem. Ezután ismertem meg neten egy lányt akivel hihetetlen sokat beszéltem, megszerettük egymást és egy nagyon erős lelki kötelék alakult ki. Bevallom hogy hatalmas támasz volt ebben a helyzetben hogy ott volt nekem. Később találkozgattunk is habár konkrét kapcsolatról nem beszéltünk. Nagyon kötődtem hozzá. Voltak hullámvölgyek, volt hogy csalódtam benne és már voltak olyan érzéseim is hogy nagyon nem illenénk össze,voltak veszekedések és az utolsó időszakban nagyon elhidegült a lány és a folyamatos konfliktusok miatt vége lett. Viszont ez a vége dolog is kb 20x lett eljátszva és nagyon sokáig húztuk de végül pont került a végére.


Bevallom hogy a saját viselkedésem gondolkodtatott el...még ha nem is kapcsolat volt, rettentően megviselt az elhidegülés és elválás, nagyon nehezen engedtem el és jó párszor félredobtam a büszkeségem is teljesen.


Ami konkrétan a kérdésem lenne hogy, korábbi lelkileg stabil időszakaimban rengeteg olyan lány volt aki külsőre/belsőre sokkal jobban illett volna hozzám és megfogott,mondhatom jobban tetszett mégis század annyira viselt meg mint ez most,abszolut nem hatottak rám, vele viszont egyre többször éreztem hogy teljesen más világ vagyunk és nagyon nem illenénk össze és nem menne mégis rettentően megviselt és csak sokadjára ment az elengedése, sokszor a saját büszkeségembe tiporva és félredobva ragaszkodtam hozzá, kis túlzással magam alázva.


Volt már veletek ilyen? Teljesen ledöbbentem saját magamon hogy előtte értelmes szép lányokat is gond nélkül hagytam ez pedig most ilyen szinten megviselt és ragaszkodtam hozzá. Létezik hogy ebben a magányos sebzett lelki állapotban, az egyedülléttől félve ragaszkodtam abszurd módon egy olyan lányhoz akivel normál körülmények között semmilyen szinten nem merültem volna bele?


Remélem érthetően írtam le, kérlek ha voltatok hasonló helyzetben, vagy esetleg van véleményetek hogy létezik-e ilyen és mi lehet az oka osszátok meg velem.


Köszönöm!



2019. jan. 6. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy szar időszakod, ő támaszként ott volt, ahogy leírtad.

Nyilván ezért viselt meg jobban a dolog, mert úgy érezted lelki stabilitást ad az életednek.

2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Voltam hasonló helyzetben. Nálam ilyen nőnél jobban esett a dicséret meg mindenféle reakció, mint aki szebb és jobb volt tőle. Nagyobb hatása volt rám. Ez ilyen lelki megfelelés volt, hiszek abban hogy a lelkek megtudják szeretni egymást és akkor lesz egy megmagyarázhatatlan kötelék két ember között. Tudtam hogy nem leszünk egy pár, de mégis vágytam rá, pedig csomó rossz tulajdonsága volt. Talán még ma is mikor eszembe jut, ugyanolyan szép emlék mint régen.
2019. jan. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert támaszkodtál rá, fontos volt neked.

Át kell gondolni, hogy tényleg ő az a nő számodra, akivel boldog vagy, vagy sem. Ha igen, akkor próbáld megjavítani a dolgot, ha nem, akkor engedd el.

2019. jan. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Sohase keress olyan nőt, akivel mindenben de mindenben teljesen egyet értesz. Mi már megünnepeltük az aranylakodalmunkat, tehát van élettapasztalatom. Véleménykülönbségek vannak és KELL IS LENNIÜK!

Azt tedd mérlegre, hogy mennyire lényegbe vágóak a nézetkülönbségek köztetek. Tudnátok-e, tudjátok-e majd ezt egy életen át tolerálni. Ha igen, akkor kössétek össze az életeteket, de ha nem tudnátok tolerálni, akkor ne pazaroljátok fölöslegesen egymásra az időt!

2019. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az exem volt ilyen, szörnyen tönkrevágta a kapcsolatot azzal, hogy megcsalt a volt barátnőjével, de így is nagyon nehezen engedtük el egymást. Tiszta szaplanopera, nagyon gallyra vágott lelkileg az egész, kellett egy év, hogy összeszedjem magam.


30N

2019. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!