Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segitséget szeretnék kérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitséget szeretnék kérni esküvő témában bővebben?

Figyelt kérdés
párommal már van egy 2éves kisfiunk össze szeretnénk házasodni max 30fő természetesen minnél olcsóbban.Monoron tartanánk a nagy napo tudnátok segiteni ajánlani,ötleteket adni minden érdekel.
2010. júl. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Saját készítéső meghívó; nem nagy lagzi, csak egy kis vacsora és általatok vitt CD-s vagy DVD-s zene. Asztaldísz: kis üvegedénybe víz, alján díszkövek és esetleg a tetején úszhat valami nagyobb fejű virágnak egy feje, ill. kétoldalas piros kartonból kivágott szivecskékkel is be lehet hinteni az asztal egy részét. Szerintem olcsón kijön és mutatós. Névjegy tábla (ki hol ül) is saját készítésü, a meghívó stillusában: pl. ugyan az a virágmotívum.

Más hirtelen nem jut eszembe, de remélem ezzel is segítettem. Sok boldogságot!

2010. júl. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 3. 13:08
 3/4 anonim ***** válasza:

A meghívóba csak akkor fogj bele saját magad ha sok időd van meg ügyes vagy, egyébként 30 főre kb. 8 ezerből kijön akkor is ha megrendeled, ha érdekel megírom mi honnan rendeltük, kb. 35-35 db volt 12.000,-Ft, és ha jót akarsz, akkor a papír se olyan olcsó ha magad csinálod. Az ültetőkártyát én csinálom és tényleg nagyon szép, de időigényes, ha gondolod írj privátot és leírom hogyan.

Menyasszonyi ruha: [link] nagyon szépek vannak, az eladók nagyon segítőkészek voltak és jó áron szerintem mindenképpen érdemes megnézni.

A díszítésen is sokat meg lehet fogni, pl. kiegészítőket (gyertya, mécses tartó ilyesmik) érdemes megnézni normál boltokban, nem olyanban ami direkt dekorációs, vagy eskóvői. Ha a hajadba akarsz dísz fodrászkellékesnél és ne eskővői boltban.

Most ennyi jutott eszembe.

2010. júl. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nektek hol lessz az esküvő:?
2010. júl. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!